محجوب:ماهینی سهمیه ملوان است

  • 4 سال پیش
  • ۲ ديدگاه

IMG_6507-1600x1200-600x400

سرویس محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت حسین ماهینی و پیوستن او به تراکتورسازی گفت: ضمن احترام به تراکتورسازی، مسئولان این باشگاه و هواداران خوب آذربایجان و اینکه آنها تیم موفق و صدرنشین لیگ برتر هستند و در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارند باید خدمت این دوستان عرض کنم که حسین ماهینی بازیکن تیم سرباز سهمیه ملوان است و اگر مسئولان باشگاه تراکتورسازی مستنداتی در مورد این مسئله دارند که ماهینی جزو سهمیه آنهاست آن مستندات را نه در رسانه بلکه به خود باشگاه ملوان اعلام کنند زیرا اگر واقعا چنین مدارکی موجود است ما هیچ اعتراضی به این مسئله نداریم.

وی ادامه داد: باید خدمت مسئولان باشگاه تراکتورسازی و مردم شریف آذربایجان و همچنین انزلی برسانم که در تماس‌هایی که با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح داشتیم از آنها خواهش کردیم که حسین ماهینی را به عنوان سهمه ملوان قرار بدهند و این خواست سرمربی و مربی ما هم بود زیرا ماهینی در آن پست می‌تواند به ما خیلی کمک کند. ما هم می‌خواهیم از تجربیات تراکتورسازی استفاده کنیم و مثل آنها در لیگ موفق شویم و خودمان را در جدول لیگ به جایگاه واقعی برسانیم.بنابراین از مسئولان تراکتورسازی می‌خواهم اگر نامه‌ای مبنی بر اینکه این بازیکن سهمیه آنهاست به ما ارائه کنند که در آن صورت اعتراضی هم نخواهیم داشت اما از مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح عاجزانه می‌خواهم که اعلام کنند که این بازیکن سهمیه ملوان است که هیچ ولی اگر نیست خواهش می‌کنم این بازیکن را به ملوان اعزام کنند که او بتواند بخشی از مشکلات تیم ملوان را حل کند.

محجوب با اشاره به حسین ماهینی گفت: از حسین ماهینی بازیکن ارزشمند تیم ملی هم می‌خواهم وقتی به ملوان آمد مثل گذشته با دل و جان برای ملوان بازی کند و مطمئن باشد که مردم شریف و هواداران ملوان هیچگاه زحمات او را فراموش نخواهند کرد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۲۹ مهر ۱۳۹۳

جناب آقای محجوب با مصاحبه حرف پیش نمیره،فوتبال ما،بهتر بگم فوتبال کثیف ما،نیازمند آدم های با نفوذه.
این پیگیری ها وظیفه مدیر عامله جناب محجوب. شما به تنهایی نمیتونید تمام امور رو اداره کنید،چون فرسایشی و خسته کنندست،باید با انتخاب مدیر عاملی با نفوذ،اونم نفوذ در سطح کلان فوتبال،(اسم نمیبرم)تقسیم وظایف کنید.
جناب محجوب به حرف تماشاگرا گوش کنید،ما خوب شما و تیم عزیز شهرمون رو میخوایم.
با تشکر.

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۲۵:

:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: