mahjob

 

۱۸ آبان آخرین فرصت سربازها

بازیکنان سرباز ما تا ۱۸ آبان ماه فرصت دارند که خودشان را به باشگاه ملوان معرفی کنند با خیلی از آنها ما از قبل صحبت کردیم و تعدادی هم باید ظرف روزهای آتی با باشگاه به توافق برسند.

۷ جای خالی در ملوان

خیلی از من سوال می‌ کنند که با این تعداد بازیکن سرباز چگونه می‌ خواهیم تیم را ببندیم من باید در پاسخ به آنها بگویم که ما به هر حال تا نیم فصل باید ۶ بازیکن را آزاد اعلام کنیم و علاوه بر آن یک جای خالی هم از قبل داشته ایم بر همین اساس تا امروز آقای فلاحتی، غلامی، یعقوبی و حسینی بازیکنان آزادمان هستند. ۲ نفر دیگر را هم پس از سه دیدار باقیمانده تا نیم فصل اعلام خواهیم کرد.

اولادی در لیست مازاد

خیلی ها از من راجع به دو بازیکن باقیمانده که قرار است آزاد اعلام شوند، سوال می‌ کنند که آیا احتمال دارد اولادی در این لیست باشد؟ اولادی با توجه به اینکه در تمرینات نامنظم شرکت می‌ کند در این لیست حضور دارد. باید بگویم که اسم هر بازیکنی امکان دارد، جزء این لیست باشد و به سه دیدار باقیمانده ما بستگی دارد.

زمان مناسب هماهنگی

برای هماهنگی بازیکنان سرباز ۳ دیدار باقیمانده از لیگ و پس از آن نیم فصل و تعطیلات ۵۰ روزه کافی است، به هر حال بازیکنانی مثل ماهینی و افشین فوتبالیست های آماده ای هستند که با ۱۰، ۱۵ روز تمرین کنار تیم می‌ توانند خودشان را به هماهنگی با بقیه برسانند.

برخورد با غایبان

در پاسخ به این سوال که آیا اگر بازیکنان سرباز خودشان را دیر به ملوان معرفی کنند، شامل اضافه خدمت و یا تنبیه دیگری می‌ شوند یا نه؟ باید بگویم که اضافه خدمت ما طبق قوانین انضباطی باشگاه ها و فوتبال ارائه می‌شود. پس اگر تخلفی انجام دهد، ما با او براساس قانون برخورد خواهیم کرد.

 

منبع:ورزش سه
 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *