mahjub

مالک باشگاه ملوان انزلی گفت: از هواداران این باشگاه می‌خواهم ضمن حمایت از کادر فنی جدید قدر پیشکسوتان باشگاه را بدانند و مثل همیشه حامی تیم باشند.

سیروس محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ابتدا باید از نصرت ایراندوست و همکاران‌شان در کادر فنی ملوان تقدیر و تشکر کنم. با توجه به شرایطی که در باشگاه وجود داشت همگی مربیان کادر فنی بدون اینکه فشاری بر روی آنها باشد، استعفا کردند که این نشان از آن دارد که ملوان همواره عاشقان واقعی دارد و این نفرات هم عشق‌ و علاقه‌شان را بار دیگر به ملوان ثابت کردند.

وی افزود: سرمربی جدید انتخاب شد و مجید صالح هم به عنوان دستیار اول او کارش را در ملوان آغاز خواهد کرد. نصرت ایراندوست مدیر فنی ملوان است تا از این ایشان و همکاران‌شان؛ سرمربی و مجید صالح نهایت استفاده را ببرند.

مالک باشگاه ملوان انزلی تصریح کرد: از هواداران خواهش می‌کنم که ضمن حمایت از کادر فنی جدید مثل همیشه حامی ملوان باشند و بدانند که زمان برای همه قابل گذشت است و تلخی و شیرینی دارد. تلخی‌های آن باعث می‌شود که تجربیات افزایش پیدا کند و از شیرینی‌هایش هم باید برای بهبود و پیروزی استفاده کرد.

محجوب با اشاره به تغییرات انجام شده گفت: آنچه در این فعل و انفعالات برای من حائز اهمیت بود این است که نصرت ایراندوست و همکاران سابق‌شان برخورد بسیار روشن و واقع‌بینانه با این تغییر و تحولات داشتند. استعفای ایراندوست و کادر فنی ملوان و قبول مسئولیت جدید فقط به خاطر کمک به باشگاه ملوان صورت گرفت و باید از ایشان و همکاران‌شان تقدیر و تشکر کنم.

وی ادامه داد:‌ اگر در طول همکاری با نصرت ایراندوست ناملایمتی و یا توهینی از سوی اینجانب شده است من از ایشان عذرخواهی می‌کنم، امیدوارم به بزرگواری خودشان این مسائل را ببخشند. از هواداران هم می‌خواهم ضمن حمایت از کادر فنی جدید قدر پیشکسوتان باشگاه را هم بدانند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

nabid.port

نگار

۱۷ مهر ۱۳۹۳

اینا رو برو به جلال رافخایی و مازیار زارع بگو که اگه به مقام و پست بالایی برسن خدا رو بندگی نمیکنن خوبه آدمها هیچ وقت گذشتشونو از یاد نبرن که قبلا چی بودنو الان …..

پاسخ