mahjoob

 

 

سیروس محجوب با ناراحتی از درج شایعه اخیر مبنی بر درخواست سرمربی تیمش از کنعانی مبنی بر عدم حضور در تیم‌ملی این مسائل را کذب و توهین به هواداران دانست.

مالک باشگاه ملوان با حمایت از سرمربی تیمش گفت: آقای فیروز کریمی یکی از پاک ترین، پهلوان ترین، مهربان ترین و در عین حال وطن دوست ترین مربیان ایران است که در طول ۲۷ سال خدمتش به فوتبال ایران همیشه منافع ملی را در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: ایشان طی این مدت خدمات زیادی به فوتبال این مرز و بوم داشته اند و قهرمانی در آسیا، لیگ و پرورش بازیکنان بزرگ نمونه هایی از تلاش بی وقفه این مربی بزرگ بوده است.

محجوب با انتقاد از انتشار این شایعه گفت: مطلبی که یکی از رسانه ها مطرح کرده، هم از طرف باشگاه و هم از طرف آقای فیروز کریمی پیگیری خواهد شد و ما از اعتبار باشگاه و سرمربی ما دفاع خواهیم کرد. این چندمین بار است چنین جوسازی هایی از سوی رسانه ای که توسط پول بیت المال اداره می‌ شود، صورت گرفته و باعث تشویش اذهان عمومی گردیده است.

مالک ملوان ادامه داد: باشگاه ملوان همیشه ارادت و دین خود را به تیم‌ملی نشان داده و حتی زمانی که کنعانی به اردوی تیم‌ملی امید در کیش دعوت شد، آقای کریمی با روی باز و حمایت کامل از این بازیکن او را در اختیار تیم‌ملی قرار داد. باشگاه ملوان به دنبال خدمت به فوتبال استان و کشور است و در این راه بیش از ۵۰۰ ورزشکار را تحت پوشش دارد و کارهای مثبتی برای اعتلای ورزش انجام داده ایم که برخی رسانه ها بدون توجه به چنین اتفاقاتی به دنبال جوسازی و ایجاد شایعه هستند. حدود یک ماه و نیم قبل نیز این رسانه مطلبی کذب درج کرد که با پیگیری های صورت گرفته مشخص شد نگارنده با نامی مستعار اقدام به چنین کاری کرده است.

وی ادامه داد: آقای کریمی در طول حضورش در انزلی خدمات زیادی به فوتبال ملوان کرده و به همین منظور باشگاه با کمال احترام پیشنهاد عقد قراردادی ۳ ساله را به ایشان ارائه داده. قراردادی ۳ ساله که منتهی به کسب سهمیه و قهرمانی در لیگ است. پیش قرارداد آن نیز نهایی شده و به زودی رسما امضا خواهد شد.

محجوب در ادامه درخواستی نیز از رسانه ها داشت و گفت: ارباب جراید و خبرنگاران کاملا برای باشگاه ملوان قابل احترام هستند و مطمئنا کمک های زیادی به ما کرده اند اما از برخی ها که با تنگ نظری به دنبال ایجاد شایعه و حاشیه هستند، درخواست دارم به دنبال مسموم ساختن جو نباشند زیرا مردم آگاه هستند و بد و خوب را تشخیص می‌ دهند. این درست نیست که با درج چنین شایعاتی یک فرد یا تیم را رو در روی مردم و تیم‌ملی قرار دهیم. آقای کریمی کاملا تحت حمایت مردم و باشگاه ملوان است و اهالی فوتبال کاملا با روحیات وطن دوستانه ایشان آگاه هستند و می‌ دانند که چنین شایعاتی در مورد او صدق نمی‌ کند و قلب ایشان برای تیم‌ملی می‌ تپد.

وی در پایان گفت: تمام باشگاه ها تلاش خود را برای اعتلا و صعود تیم‌ملی امیدبه کار گرفتند و باشگاه ملوان علیرغم ضررش بابت تعطیلی یک ماهه  که عواقب آن را در دیدار برابر سایپا دیدید، از بابت صعود تیم امید خوشحال است و آن را جزو وظایف خود می‌ دانست.

 

منبع : ورزش۳

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *