mahjub
به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب، به نقل از خبرگزاری فارس،  سیروس محجوب در مورد شکست خانگی دو بر صفر شکست ملوان در مقابل سایپا گفت: بازی راضی کننده نبود ما در خانه خودمان باختیم و بازی خوبی را هم شاهد نبودیم متاسفانه شکست تلخی بود من از هواداران تیم ملوان به خاطر نتایج ضعیف عذرخواهی می‌کنم.

وی ادامه داد:‌روز دوشنبه جلسه هیات مدیره برگزار می‌شود و از نصرت ایراندوست و دستیارانش هم می‌خواهیم که در این جلسه شرکت کنند و توضیحات خود را به هیات مدیره بدهند و به هیات مدیره بگویند مشکل تیم چه چیزی است ما چه چیزی برای ملوان کم گذاشته‌ایم ما تمامی شرایط تیم را رعایت کردیم پرداخت‌ها و سفرها همه چیز به موقع بوده است.

مالک باشگاه تصریح کرد: از الماسی رئیس هیات مدیره می‌خواهم که یکشنبه یا دوشنبه جلسه هیات مدیره را با حضور اعضای کادر فنی برگزار کند من که آدم فنی نیستم تا بدانم دلیل نتیجه‌نگرفتن تیم چیست. ایراندوست و دستیارانش بیایند و بگویند دلایل چیست اگر نیاز به حمایت بیشتر ما باشد بگویند و اگر کادر فنی مشکل دارد بگویند.

محجوب در مورد این که هواداران خواستار جدایی نصرت ایراندوست از ملوان هستند گفت: من خودم در ورزشگاه بودم و مثل هواداران از این نتیجه ناراحتم بهتر است که کادر فنی بیاید و بگوید دلیل نتایج ضعیف چیست هواداران همیشه تیم را حمایت کردند و اگر هم شعاری می‌دهند یا خواسته‌ای دارند طبیعی است کناره‌گیری ایراندوست به رویکرد خودش بر می‌گردد.اگر باشگاه مقصر است ما تقصیرها را  به گردن می‌گیریم اما اگر مشکل فنی است بهتر است با هواداران صادق باشیم هیچ چیز بهتر از صداقت با هواداران نیست .

وی ادامه داد: البته افت تیم‌ها طبیعی است ولی من خودم به عنوان یک هوادار حتی دوست ندارم تیم مساوی کند.

محجوب در مورد اینکه آیا ملوان گزینه‌‌ای برای جانشینی ایراندوست دارد یا نه گفت: باید ببینیم در جلسه هیات مدیره چه اتفاقی می‌افتد صحبت‌هایی که کادر فنی در جلسه هیات مدیره می‌کند خیلی مهم است من به صراحت می‌گویم هر تیم فوتبال باید خودش را برای بحران‌ها آماده کند ‌حتی ممکن است کادر فنی برایش مشکل دیگری به غیر نتایج پیش بیاید بنابر این تغییر و تحول در تیم‌ها ایجاد می‌شود اما من امیدوارم که شرایط به شکلی نشود که بخواهیم تغییراتی ایجاد کنیم.

وی در مورد اینکه بازیکنان به خاطر این بافت خانگی جریمه می‌شود گفت: نه هیچ بازیکنی جریمه نمی‌شود زیرا آنهاکم کاری نکردند و تمام تلاش خود را انجام دادند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sahram ronaldo

۲۱ شهریور ۱۳۹۳

خداحافظ ایرندوست :shame:
سلام قدیربحری :-))

پاسخ

سارنگ

۲۱ شهریور ۱۳۹۳

هوادار با غیرت، مسئولین….. که در استادیوم شنیده شد فکر میکنم صدای تمام مردم انزلی بود.
به نظر من این بی انصافیه که نوک پیکان به سمت نصرت باشه، واقعاً اگه دراگان در این شرایط در ملوان بود از نصرت بهتر نتیجه میگرفت؟
اگه در فصل قبل اینقدر حملات و ضد حملات ملوان زهردار بود چون ابزاری چون فشنگچی و دغاغله رو هم داشتیم.
فصل قبل روی هر کرنر بوی گل میومد چون علاوه بر آهی بازیکنی مثل کوروشی داشتیم که هر روز که میگذشت هم هماهنگتر میشدند.
بخش عمده ای از فصل درون دروازه پاشنکو رو داشتیم که ……
درسته که ثاقبی خائن ترین بازیکن ادواره ملوان بوده، ولی هر بازی که میگذشت مثمرثمرتر ظاهر میشد.
واقعاً امروز بیش از پیش به ارزش کار حاج صادق درودگر پی میبرم که چه طور با اون بودجه و در اون شرایط بازیکنانی رو به ملوان آورد که در نهایت با درایت دراگان عزیز موجب خوشحالی مردم انزلی شدند.
متاسفانه همه چیز از جمله خوشحالی مردم انزلی هم باید از کانال آقایون صورت بگیره در غیر اینصورت کنار گذاشته میشند.
بله شما از محبوبیت حاج صادق ترسیدید و ملوان رو دو دستی تقدیم کردید.
کجاست اون دوست عزیزی که میگفت پیله آبایی که سیروس اون رو بر دوشش میگذاشت. این واقعاً حق ملوان و مردم انزلیه، مردمی که ملوان در خونشونه، مردمی که ملوان با غرورشون گره خورده
همه چیز رو که گرفتید ولی تورو خدا دست از این تیم بردارید

پاسخ

سینا

۲۱ شهریور ۱۳۹۳

محجوب و درودگر و ناخدا غلامی و…. می تونستند با هم خیلی خوب کنار بیان و ملوان با آوردن بازیکنان خوب به اوج برسونن. اما افسوس . همینه که ملوان نتیجه نمیگیره. همش دنبال حاشیه

پاسخ