ما نتیجه گرا نیستیم

  • 5 سال پیش
  • ۲ ديدگاه

tablo malavan-naftabadan

نفت آبادان ۱- ۱ ملوان انزلی

هفته ۱۹ لیگ برتر نیز با ۵ دیدار آغاز شد که با نگاهی به نتایج کسب شده بسادگی میتوان دریافت که قوی سپید خزر تنها نیاز به حمایت بیشتر سکوها دارد. استرس راضی کردن هواداران باعث از دست رفتن نتایج و رو آوردن تیم به نتیجه گرایی میشود. در حالی که اینجا بندر انزلی است و هواداران ملوان فوتبال را بهتر از سایر شهرهای ایران درک میکنند و میفهمند. در این گذار هواداران ملوان نقشی اساسی ایفا خواهد کرد با حمایت بیشتر و برداشتن بار روانی از روی دوش تیم. 

همانطور که از ابتدای این فصل همگان اعتقاد داشتند که فصل جاری، فصلی تازه برای فوتبال انزلی است، خواسته هواداران باشگاه ملوان از مدیران و مربیان تیم نه ریخت و پاش مالی بود نه چیز دیگری تنها سازندگی و رسیدگی و توجه بیشتر به زیر ساختها و تیم های پایه اتفاقی که با مکتب ملوان همخوانی کامل دارد، همین اتفاق نیز رخ داد و تنها بازیکنان قدیمی ملوان به خانه بازگشتند. هر چند که ملوان ۹۱  ظرفیت بسیار بالایی دارد اما شکوفایی آن در گرو تمرکز فکری بازیکنان در نیم فصل دوم لیگ خواهد بود و نه تلاش در مسیر حفظ نتایج. ملوان مهره های نامی زیادی دارد که نا خود آگاه وزنه را در هر دیداری به نفع ملوان سنگین میکند، پس باید از این برتری استفاده ببریم: پژمان نوری، مازیار زارع، جلال رافخوایی، مهرداد اولادی هر کدام یک وزنه برای تیم ملوان محسوب میشوند.

باید از بازیکنان بخواهیم بدون داشتن استرس برای کسب نتیجه، بهترین بازیشان را در زمین مسابقه نمایش دهند و تا اخرین دقایق بازی دست از حمله با هدف فتح دروازه رقبا برندارند. امروز ملوان نیازمند سکوهای انزلی است، پس به کمک تیم محبوبمان برویم و مسیرش را برای بازگشتی مقتدرانه فراهم سازیم که برداشتن گام های بزرگ برای ملوان ۹۱ دور از دسترس یا دست نیافتنی نیست و نخواهد بود.

گهری که روی یک اتفاق توانست با یک امتیاز از بندر انزلی جان سالم بدر ببرد، امروز موفق شد راه آهن علی دایی را با شکست بدرقه کند و نفتی که در آزادی پرسپولیس گل محمدی را زمین گیر کرد در دقایق پایانی توانست یک امتیاز از یک بازی خانگی در مقابل ملوان دشت کند. لیگ امسال لیگ دشواری است و همه دیدارهای آن سختی خودش را دارد. ما تیم بسیار خوبی داریم کافیست این را باور کنیم و مطمئن باشیم انرژی مثبتی که از سکوهای ملوان به زمین مسابقه تزریق میشود روح تازه ای در کالبد قوی سپید محبوبمان خواهد دمید. اگر فشار روانی آن اتفاق در جام حذفی نبود مطمئنا با اقتدار کامل در صدر جدول بودیم با دو پیروزی در ابتدای لیگ، پس بیایید به ممی و تیمش اعتماد کنیم. به کسی که وقتی همه تیم را رها کردند چهره های زیادی را به فوتبال ایران معرفی کرد تا ثابت کند ملوان را پایانی نخواهد بود،

Snapshot_2012-12-30_205116

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۱۰ دی ۱۳۹۱

با عنوان مطلب موافقم، اما با پایین آوردن توقع نه!…

پاسخ

۱۰ دی ۱۳۹۱

نتیجه خوبی بود . نفت این روزها خیلی قوی شده . اما مهم اینه که وقتی گل مساوی رو خوردیم تیم از هم نپاشید و باز هم بازی رو حفظ کردیم . تبریک دیگه به سید جلال رافخایی که تا آقای گل شدن احتمالی در لیگ برتر ۸ گل دیگه می خواد . بجنب کوجی آبای.

پاسخ