photo_2016-07-25_23-59-38

دیدار تدارکاتی امروز ملوان با تیم ملی نوجوان ایران با حاشیه هایی همراه بود.
در حالیکه در بین این دیدار برخی هواداران ملوان با سردادن شعارهای اعتراضی خواستار حضور مازیار زارع و پژمان نوری در این تیم شده بودند, محمد مایلی کهن میان تماشاگران آمد و برای دقایقی به صورت مستقیم با آنها گفتگو کرد. مایلی کهن در جمع هواداران با بیان اینکه وی سرمربی این تیم است و در مسائل فنی تصمیم گیر است اظهار کرد: هر یک از هواداران مممکن است طرفدار بازیکنی باشد اما نمی توان با سلیقه هواداران تیم را بست. سرمربی ملوان اظهار کرد: هم اکنون بازیکنان جوان و مستعدی در ملوان حضور دارند که از آمادگی خوبی برخوردارند و بنده ترجیح می دهم از آنها به جای نوری و زارع استفاده کنم. مالی کهن گفت: نوری و زارع زحمات زیادی برای ملوان کشیدند اما قرار نیست در هر شرایطی و تا آخر عمر برای این تیم بازی کنند همانگونه که یک روز دوران فوتبال غفور جهانی نیز به پایان رسید. گفتنی است اولین دیدار تدارکاتی تیم ملوان مقابل تیم ملی نوجوانان ایران راس ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۴مرداد در ورزشگاه تختی بندرانزلی برگزار شد. / دیار میرزا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sari

۵ مرداد ۱۳۹۵

آقای مایلی کهن اگر پای صحبت حق وعدالت است باید دنباله کلام تان که قرار نیست مازیار وپژمان تا آخر عمر در ملوان باشند . این نکته را اضافه و هم اشاره می نمودید که حق شان در این فصل مربیگری باشگاه ملوان می باشد وقتی سخن از جوان وجوانگرائی می کنیم .حق این است میدان را هم به جوانان واگذار نمائیم .تا پاداش تلاش وزحمات شان را بدست آورده باشند.
اگر عدالتی در باشگاه ملوان باشد .هرگز شاهین ثاقبی تلاش نمی کند از باشگاه ملوان فرار کند .باشگاهی که قدر ارزش اش را همه می دانند . جز ما .زیرا نداشتن اتحاد وهمدلی وهمفکری .مان باعث گشته باشگاه ملوان جایگاه اش را گم کند.
اگر باشگاه ملوان در دست افراد لایقی بود . کسی به خود اجازه جدائی از ملوان را نمی داد .
زیرا این دوستان هم می گویند .می رویم پول وپلهای جور می کنیم .وقتی کسی برای ما پسسی باز نکرد .بر می گردیم ملوان.
برای ملوانی واقعی درد است .پژمان ومازیار وجلال وسعید یوسف زاده زحمت بکشند .آقای سید جلال حسینی . آقائی که اندکی درد هوادار وبازیکن ومسئول غیره را نچشیده …….شود.
.. ((( این ملوان تنفراست نه ملوان عشق )) . رسیدن به احداف استواری ملوان عشق است.. آقای مایلی کهن مقصر شما نیستید .مقصر ما انزلی چی وخود هواداران هستیم .چون دستمان نمک نداره.وهرچه تلاش می کنیم بحق نزدیک شویم وحق استوار گردد برعکس دور ودور تر می شویم .
آقای مایلی کهن ما کوچک شما دوست عزیز وهمه پیشکسوتها وبزرگان وپاکان روی زمین هم هستیم بخصوص دوست عزیزمان آقای دنیا مالی
….
آقای مایلی کهن اگر انزلی چی هستید .نیازی به گفتن نیست .که درد وعذابی را که انزلی چی وگیلانی همیشه می کشد .بخاطر چیست زیرا صداقت وپاکی .ایمان وجدان عدالت خواهی وبحق رسیدن دلسوزی با وجود با مرام مهربان وصاف وصادق. ومهربان ومهمان نوازی .بخصوص زود پیوستن به غریبه ودور شدن از نزدیکان ..باعث همه بدبختی های شان است.
خدا نابود نماید کسانی را که با بی توجعی وبهاءندادن .به این شهر واین استان . باعث گشته اند ریشه فقر در این شهر واستان کاشته شود . که همین وتنگدستی وفقر باعث همه بدبختی هاست که همه را اجبار نموده تا زیر پای همدیگر را خالی وبه سمت ویا ظلم وستم ودروغ وناحقی ها برویم.زیرا اگر اندکی وضع مردم این استان بخصوص انزلی چی وگیلک خوب بود گیلک همان ملک سابق بود وخواهد بود..

آقای مایلی کهن اگر ملوانی و انزلی چی ودرد کشیده همین شهر بودی ویا اندکی دردهای مردم ویا هواداران ملوان را چشیده بودی به همین سادکی این جمله را بر زبان نمی اوردید .که پژمان ویا مازیار قرار نیست تا ابد در ملوان بازی کنند .
آقای مایلی کهن نمی خواهیم منتی بر سر شما ویا دیگر عزیزان بگذاریم بخصوص اقای دنیا مالی .وکاری به گذشته انزلی ویا گذشته ملوان نداریم . اشارهای به همین یکی دوفصل ملوان می کنیم..زیرا کاری نداریم قبلا چه کسانی بودنند ویا چه کسانی آمدند ویا رفتند. . درد مان این است که در همین یکی دو فصل گذشته بسیاری از عزیزان تلاش نمودیم آقای دنیا مالی بیاید وهدایت باشگاه ملوان را برعهده گیرد .بخاطر اعتماد واحترام وهمچنین شخصیت وتوانائی اش در این موقعیت زمانی زیرا احساس نمودیم . اقای دنیا مالی می تواند اندکی از درد این شهر واین باشگاه بکاهد. وهمچنین احساس نمودیم آقای دنیا مالی کسی است که با هواداران هم صحبت وهم درد است وبه نظریه وایده هوادان بهاء می دهد وسعی می نماید با مشورت وهماهنگی راه را برای پیشرفت باز کند ولی آقای دنیا مالی پشت کرد به همه کسانی که پشت اش بودن.زیرا دوفصل همین هوادار خود را پاره کرد ند که یک مربی با تجربه بیاورید .تا مشکل ملوان را بیابد . ومشکلات ملوان را ریشه یابی کند.
اشتباهات دیگر گرفتن باشگاه نفت ونگرفتن وخرید رفتن بازیکن وآمدن فلان شخص ویا رفتن فلان شخص را هم کاری نداریم.
درد مان این است . اگر مشکلات مالی هست ویا اگر مشکلات دیگر هست ویا توانائی کاری را ندارند ویا کسی نمی گذارد ایشان کاری را بدرستی انجام دهند ..این مشکلات را که می تواند بر زبان بیاورد .وخود را با کنار کشیدن از باشگاه وملوان آزاد وفکر مردم وهواداران را هم آسوده نماید .تا هواداران این همه زجر وعذاب نکشند.
اگرحدف جنابعالی ویا ایشان وبقیه دوستان خیر است .راه اش این نیست .که بدون بهاء دادن به هواداران ومردم حرکت نمائید بدون اینکه مشورتی با تعدادی از هوادارانی که سالهادر زیر باران ووسرما وگرما حنجره های شان را پاره نموده تا نام ملوان حفظ گردد . راه اش اینگونه نیست که هر کور وکچل وبیسواد وارد کارزار شود وبا شعارهای فریبنده هوادار وخدمت وکمک و یا با جملات وحرف وحدیث شیطانی وفریبنده سر این هوادار را شیره مالیده وبعد از گند زدن .باشگاه را با مشکلات وقرار دادن در لبه پرتگاه ویا باشگاهی که دیگری کاری از دست خدا هم بر نمی اید وچه برسد هواداران .که بیایند با پاره کردن حنجره های شان ملوان را حفظ کنند

.درد ما این است که همه ماها خودمان را علامه دهر می دانیم .وانسانی پاک وسالم.. وهمیشه ام دنبال این بوده ایم افراد سالم وپاک را انتخاب نمائیم تا از پاکی وصداقت بدرستی وبرای بقائ خودمان بهره مند گردیم..وهمیشه خودمان را قبول داشته ایم وبه خودمان ایمان اوردهایم وهیچ وقت هم لحظه ای احساس نمی کنیم .شاید دیگران مطلبی را به ما می گویند درست باشد ویا شاید حق با دیگران است. .هیچ وقت تلاش نمی کنیم با تعدادی مشورت نمائیم تا به حقایق نزدیک شویم .چون رمز موفقیت بهاء دادن به همدیگر است .نه به تنهائی مسیری را دنبال نمودن.
همین اشتباه ما یعنی بی توجعی وبهاء ندادن به همدیگر ومشورت ننمودن باعث گشته نتوانیم راه درست را بیابیم وهمیشه مسیر را اشتباه می رویم وهمدیگر را زجر وعذاب می دهیم.زیرا امروز شما مسئول هستید وخدمتگزار وما امت وبنده شما ولی بعدها من مسئول وسکاندار شهر وباشگاه وغیره می شوم وشما امت ومن اعتراض کنند وپیشنهاد دهنده .
.
یعنی امروز من ناله می کنم شما پشت گوش می اندازید .فردا من مسئول می شوم ومن ناله های شما را پشت گوش می اندازم وشماها را زجر می دهم.
یعنی بر می گردیم به همان مثال .گهی پشت به زین وگهی زین به پشت.
کاری به شهر واستان وغیره ندارم . من گیلانی ومن انزلی چی امروز صاف وصادق وپاک وبدرستی کارم را دنبال نمایم الگوی برای آیندگان خواهم شد .نه به کسی زجر وعذاب خواهم داد ونه کسی به من زجر وعذاب خواهد داد.
آقای مایلی کهن ما کوچک شما وهمه پیشکسوتها وشما وهمه بزرگان وپاکان روی زمین وهمه عزیزان روی زمین وحتی کوچک آقای دنیا مالی ودیگر عزیزان هستیم. ونمیخواهیم منتی سر اقای دنیا مالی بگذاریم .که چرا ایشان اینچنین کرده ویا باید کاملا به ایده ونظریه نظریه همه ما گوش واجرائی کند .خیر ما انزلی چی ها وگیلانی ها آنقدر می فهم ایم ودرک می کنیم که چه چیز درست ویا چه چیزی غلط است . ویا چه درست ویا چه نادرست.
نمی دانیم مسئول ومدیر ووو در ملوان چه کسی است . ویا کسی در ملوان حدف اش خدمت وکمک ویاری ویا سربلندی باشگاه ملوان است.
اگر حدف خیر ویا خدمت است در همه مسائل .راه اش مشورت با دوستداران و هواداران وعاشقان … از طریق سایت ها وجلسات ووو ویا هر طریقی که می توان با همدیگر در ارتباط بود .چنین حرکتی می باشد . که درد ودرمان توسط همه پیدا شود نه به تنهائی ویا …….
اگر حدف خیر ویا خدمت است . نباید گذاشت هر کسی ما را هالو فرض نماید وگند بزند وخداحافظی کند وبرود .
ویا اگر حدف خیر وخدمت است . نگذاریم .اشتباهی رخ دهد چه از دلسوزی باشد ویا غیره. ونگذاریم همان اشتباه ات مکرر وبه شکلها وروش ها وطریق های دیگر ادامه داشته باشد.
*** آقای دنیا مالی ویا دوست عزیز دیگر*** اگر صحبت پست ومقام وپول وغیره می باشد .کی هیچ.
ولی اگر حدف تان خدمت وخیر است .باید تلاش نماید .همان شیوه ای که قبلا اشاره نمودیم یعنی با هماهنگی .همفکری وهم نشینی وغیره راه پیشرفت وطرقی را دنبال نماید .ونگذارید اشتباهی رخ دهد
چگونه با یک کلمه زحمات مازیارها وپژمان ها را نادیده می گیریم.
آیا جلال رافخائی هم نمی رفت او هم اینگونه محو نمی شد . زیرا همیشه سعی نمودهایم اشتباه را تکرار کنیم .زیرا هرگز اطراف خود را نمی بینیم وبه اطراف خود هم توجعی نداریم..زیرا منم منم های ما نمی گذارند رنگ پیشرفت وطرقی را ببینیم.
حال حق به شما می دهیم .که تا عاقبت… .. گرچه دانش وتجربه این دو اسطوره خیلی بیشتر از دیگران حتی اسطوره های حال حاضر هستند .حداقل می توانستین یک فصل بخاطر قدر دانی از زحمات شان از تجربه این عزیزان بهره ببریم . وهم بتوانیم زمینه خداحفظی از فوتبال را هم برای این دوستان فراهم نمائیم.
جالب اینجاست اقایان پست ومقام وریاست وپول ووو بی ارزش وبی معناست .حال سئوال ما از این دوستان این است . آیا با این همه بی ارزش ای که بیان می نمائید . چگونه برای فوتبال زحمات چنین عزیزان با تعصب وبا غیرت نادیده گرفته می شود . گرچه می دانیم .بدتر از این هم بلا بر سر این باشگاه خواهد آمد .ویا حتیگرفتیم قهرمان دسته دوهم بشوید .
آیا این قهرمانی به اندازه زحمات وتلاش این دوستان می ارزد ویا حتی زحمات وتلاش خودتان که احساس می نمائید .تلاش وزحمت برای این باشگاه وباشگاه ملوان کشیده اید.
آگر قرار است مازیار وپژمان تاعاقبت در ملوان بازی نکنند .آیا قرار است آقای استیلی ویا بعضی از دوستان هم تا ابد مربی باقی باشند .
اگر صحبت حق وحقیقت وصحبت عدالت وایمان است .وهمچنین صحبت پایان رسیدن دوران بازی پژمان ومازیار است باید مربیگری باشگاه ملوان به این دو عزیز با تعصب وبا غیرت تعلق می گرفت.
سرتان را بدرد آوردم . بعد از نیم قرن وهمچنین هم سن وسال بودن با باشگاه ملوان . هنوز احساس می کنم دزد فقط کسانی هستند در خانه کسی ویا دست در جیب دیگر نمایند . ویا خائن ودشمن کسی است به مردم ظلم ویا با انگلیس وامریکا همکاری نماید.
ولی بعد از نیم قرن وهمچنین پایان عمر وخداحافظی نمی دانم .فرق افراد بی تجربه با افراد با تجربه چیست. یعنی فرق کسی که یک جدول ویا یک خیابان ویا یک ساختمان ویک وباشگاه وغیره را بدون عیب ونقص وبدون ضرر می سازد و دنبال وپیگیری می نماید
با کسی که هر حرکت اش با هزاران اشتباه وضرر وخسارت می باشد .یعنی ساختمان ویا ماشین ویا کوچه وخیابان ویا کت وشلوار ویا هدایت باشگاه وباشگاهداری ووو غیره با دها اشتباه ونقص ومشکل وضرر .
آیا من نوعی که این همه ضرر به شهر وجامعه وهمشهریان خود می زنم دزد وخائن به حساب نمی آیم.
ای کاش توانائی وشهامت داشتیم که با صراحت بگوئیم می توانیم ویا نمی توانیم .تا حداقل حق به حقدار رسد وظلمی نشود .
خدا کند که این فصل بخیر وخوشی وبا موفقیت وبدون اشتباه وبگذرد
زیرا…..
چون همه بالا رفتن ها بالا رفتن نیست .بعضی از بالا رفتن ها آرزوی پایین رفتن را بیاد خواهد اورد هزاران بار آرزوی…
والسلام به امید موفقیت باشگاه ملوان..
مربی گری حق .پژمان ومازیار زارع می باشد .وبس…باید جوانگری شود .زیرا تاریخ مصرف مربیان سن بالای ایرانی به پایان رسیده.

پاسخ

مهبد

۵ مرداد ۱۳۹۵

لنگی آوردند ملوان مدیران ملوان فقط بلدند لنگی جمع کنن اون از ایستیلی اینم از این

پاسخ

محمد

۵ مرداد ۱۳۹۵

بس کنید دیگه خجالت آوره! نمیذارن مربی کارشو بکنه هرکس یه نفر و صدا میزنه. بابا شما هوادار ملوان هستین یا هوادار بازیکن هاش؟ بذارید تیم آرامش داشته باشه الانم که تو هر سایت و پیجی میریم نوشته مایلی کهن دو هفته بیشتر دووم نمیاره این یعنی میخوان از الان مرده رو به حاشیه ببرن. زشته به ولله ما انزلیچی ها خودمون نمیذاریم تیم نفس بکشه بعد به بقیه گیر میدیم آقا مدیرای ملوان بد اصلا افتضاح اما این دلیل نمیشه که تیممون رو ببریم به حاشیه اون دو نفر هم زحمت کشیدن دستشون درد نکنه به سلامت حالا.
به خدا واسه ما بده واسه اسم آبای بودنمون بده

پاسخ

آرین پاسخ در تاريخ مرداد ۶ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶:

شما هم که اصلا معلوم نیست از طرف کی میای این کامنتها رو میذاری! باشه بابا تو راست میگی

جاوید

۵ مرداد ۱۳۹۵

پژمان و مازیار فقط بازیکن ملوان نبودن. حق اب و گل دارن. بازیکنی که بدهی تیم رو بده فقط یک بازیکن ساده نیست.

پاسخ

آرین پاسخ در تاريخ مرداد ۶ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵:

:yes: :yes: دقیقا همینطوره هیچ کجای دنیا با سرمایه ها و بازیکنهای بزرگ یه باشگاه اینجوری رفتار نمیکنن