13930119000478_photoa1

محمد مایلی کهن عصر امروز پس از پیروزی تیمش در مقابل اکسین البرز در ورزشگاه تختی این شهر با بیان اینکه بازی سنگین بود، اظهار کرد: هر دو تیم خوب بازی کردند و کیفیت بازی بسیار بالا بود.

وی ادامه داد: در شهر خودمان بودیم و باید از امتیاز میزبانی به خوبی استفاده می‌کردیم ضمن اینکه اکسین نیز تیم باهوش و منتظر اشتباهات بازیکنان ملوان بود.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با ابراز خرسندی از پیروزی مقابل اکسین البرز، تصریح کرد: از این برد بسیار راضی هستم و به مجموعه ملوان تبریک می‌گویم.

وی با بیان اینکه تیم ما با همدلی و همت بالا بازی می‌کنند، افزود: خیلی زود باید صحبت از صعود ملوان بزنیم اما هنوز یک هفته به آغاز لیگ دو تیم خود را بستیم و خرسندیم از اینکه توانستم از جوانان خوب شهر انزلی و کشور در ملوان بهره بگیریم.

مایلی‌کهن با اشاره به اینکه باید یاد بگیریم که از فوتبال لذت ببریم، خاطرنشان کرد: همه باید دست به دست هم دهیم تا هر روز تیمی بهتر از گذشته داشته باشیم.

وی آور شد: در رقابت باید رفاقت داشته باشیم و مانند دربی گیلان بازی امروز کمترین اهانت را داشت و همه باید به فوتبال استان و شهر خودمان کمک کنیم.

به گزارش فارس، دیدار دو تیم فوتبال ملوان انزلی و اکسین البرز با نتیجه یک بر صفر به سود ملوان در ورزشگاه تختی انزلی به پایان رسید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *