011521111

ملوان با پیروزی در دیدار برابر خیبر خرم آباد توانست خود را به صدر جدول رده بندی لیگ دسته اول فوتبال ایران برساند، صدرنشینی که با یک پیروزی شیرین خانگی دیگر همراه بود.
ملوانان که پس از کش و قوس های فراوان در نهایت نتوانستند در لیگ برتر ماندگار شوند این روزها به عنوان یکی از تیم های بالانشین جدول رده بندی خود را به تثبیت رساندند و امروز نیز با پیروزی در سیزدهمین دیدار خود، بر صدر جدول ایستادند، ادامه مدعی ماندن ملوانان با حضور محمد مایلی کهن روی نیمکت این تیم، بازهم روال کارکردن این مربی باتجربه با جوانان را یادآوری می کند، مایلی کهن که در ابتدای فصل تغییرات فراوانی را در تیمش به وجود آورد این روزها با جوانانی که در اختیار دارد در بازی های حضور پیدا می کند و موفق به برتری می شود.

نکته جالب درباره ملوان امسال اینکه جوانان مایلی کهن موفق شدند یک بار دیگر ورزشگاه تختی انزلی را تبدیل به همان ورزشگاه مخوفی کنند که یقه تمام تیم ها را می گرفت، آنها ۷ بار در ورزشگاه تختی به میدان رفتند که در این میان توانستند به شش پیروزی و یک تساوی دست پیدا کنند، بسیاری از مدعیان حضور در لیگ برتر مانند اکسین البرز، سپیدرود رشت و نساجی مازندران نتوانستند در انزلی از سد ملوان بگذرند و بازی خود را به این تیم واگذار کردند.

ملوانی ها در بازی های این فصل به ۸ پیروزی، ۳ تساوی و ۲ شکست و در مجموع ۲۷ امتیاز دست پیدا کردند که در این میان ۱۹ امتیاز آن را موفق شدند در انزلی به دست بیاورند. هر آنچه که هست ملوانان و محمد مایلی کهن عزم خود را برای حضور در لیگ برتر جزم کردند و به دنبال این هستند تا با ادامه تحکم خود در انزلی، فرصت کسب امتیازی را از دست ندهند و در نهایت به عنوان یکی از دو تیم لیگ دسته اولی به لیگ برتر برسند.

هرچند انزلی چی ها خارج از خانه نیز متعادل عمل کردند، آنها از ۶ دیدار خارج از خانه توانستند به ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست دست پیدا کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *