13950328000346_photoa1

 

محمد مایلی‌کهن در نشست خبری پیش از دیدار با تراکتورسازی در جام حذفی گفت: خوشحالم که در خدمت شما هستم فردا بازی حذفی داریم. با تیمی بازی داریم که پشتوانه مردمی خوبی است و بازیکنان خوبی هم دارد و تراکتورسازی یک تیم بین المللی است. هم بازیکن برزیلی و آمریکای جنوبی و آسیایی دارد. امیدوارم بازی خوبی شود.

وی افزود: فوتبال درکشورما تبدیل به جنگ شده و فردا را باید روز فوتبال ، مهربانی و لذت نامگذاری کنیم و از همه هواردارن می‌خواهم که همانطوریکه استان ما جز اولین‌ها بوده از جمله داشتن برق، گمرک و آموزش و پرورش در این زمینه هم پیشگام باشیم. اشکالی ندارد این مساله را انتقال بدهیم و به عنوان یک عضو کوچک از جامعه بزرگ فوتبال می‌خواهم که همه ما از فوتبال لذت ببریم. فوتبال مبارزه شرافتمندانه برای پیروزی است. فوتبال نباید از مشکلات بشر شود مشکلات به اندازه کافی هست. مردم باید در فوتبال خستگی روزانه و هفتگی‌اش را در کنند. از همه هواداران تراکتورسازی و ملوان درخواست می‌کنم خوب رفتار کنند. افرادی که آن صحنه‌ها را در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان رقم زدند خوشحال کننده بود؟ همین بازی اخیر در بازی استقلال و فولاد خوزستان و اینکه منصوریان به شدت از به کار بردن برخی الفاظ ناراحت شده بود. آیا انسان چنین کارهایی را می کند. بگذارید انزلی پیشقراوال مساله فرهنگی در فوتبال باشد. فوتبال جنگ نیست و یک مبارزه شرافتمندانه است که همه از آن لذت می‌برند. یک تیم برنده می‌شود و یک تیم بازنده است و سوت پایان هر مسابقه سوت آغاز مسابقه دیگر خواهد بود.

وی ادامه داد: به هواداران تراکتورسازی و آذربایجانی‌های شرقی خیرمقدم می‌گویم و قدم‌هایشان روی چشمان ما. طبعا دوست داریم برنده شویم و به دنبال برد هم در این بازی هستیم.

سرمربی ملوان در مورد شرایط تیم تراکتورسازی، گفت: تراکتورسازی در لیگ برتر در صدرجدول است. این تیم به همراه پرسپولیس در بالای جدول است و تیمی که مهره‌های خوبی دارد و هزینه‌های زیادی انجام داده است و از نظر بودجه‌ای و داشتن بازیکنان پرستاره نسبت به تیم ما جلوتر است اما ما هم بازیکنان خوب و دوست‌داشتنی دارند که همه رقمه در خدمت باشگاه هستند. تمرینات منظمی داشته‌ایم.۱۵روز است که در شهر ما باران می‌بارد اما هر روز تمرین می‌کنیم . دوست داریم به گونه‌ای رفتار کنیم که از نظر اخلاقی و فنی خوب باشیم و اگر توان‌مان برسد می‌خواهیم پیروز شویم.

مایلی‌کهن در مورد بروز مسایل ناپسند در برخی دیدارهای فوتبال، گفت: فکر می‌کنم تا روزی که با تیم سپیدرودی بازی کردیم خوب بود همه مسایل در آن بازی کمتر از گذشته بود و باید تمرین کنیم. آیا کسی از اهانت خوشحال می‌شود؟ هرکسی را به صورت انفرادی برخورد کنیم خوشحال نمی‌شود. در این زمینه ما تمرین نکرده‌ایم. هیچ وقت توهین به داور، مربی و مدیر باشگاه خوب نیست و این مساله را رد نکرده‌ایم و همه به نوعی از این قضیه شانه خالی کرده‌ایم و می‌گوییم تماشاگر نما! حداقل این است که با دوربین‌های مدار بسته این تماشاگرنماها شناسایی شوند و در روز بازی به کلانتری محل بروند و خودشان را آنجا معرفی کنند. باید تمرین کنیم. یکسری احساسات جوانان سوئ استفاده می‌کنند. جوان پرحرارت است وقتی در مقطعی احساس ناراحتی می‌کندو کسی شعار می‌دهد او هم همراه می‌شود. فوتبال باید به شهر ، استان و کشورمان کمک کند.با فوتبال می‌توان به باشگاه و شهرمان کمک کنیم. حتی نسبت به مسئولین انتقاد می‌کنیم اما برخی وقت‌ها انتقاد به خودم هم وارده که خودم چه کاری می‌کنم در قبال شهر و کشورم که اینقدر از دیگران توقع دارم.

سرمربی ملوان در مورد اینکه شما سلطانی‌فر را برای وزارت ورزش تایید می‌کنید، گفت: مجلس باید ایشان را تایید کند. ممنون از تبریک شما به عنوان روز مربی، سلطانی‌فر را زمانی در کانادا با تیم ملی دیدم، ایشان قائم مقام هاشمی‌طبا در سازمان تربیت بدنی بود. دوران طلایی ورزش ما بود و سالن‌هایی ساخته شد و او عاشق کارش بود. در آن دوران طلایی یکی دوسال سلطانی‌فر قائم مقام هاشمی‌طبا حضور داشتند و خوشبختانه نیاز به زمان ندارد که یکی دوسال نیاز به زمان ندارد که با ورزش و اسکلت وزارت ورزش آشنا شوند و امیدوارم رای خوبی از مجلس بگیرند و امیدوارم بتواند منشا خدمات خوبی برای وزارت ورزش و کشور عزیزمان باشند.

وی با اشاره به موفقیت تیم‌ملی جوانان و راهیابی به جام جهانی گفت: به این تیم و بازیکنان و مربیان ارزنده از جمله پیروانی و برمک تبریک می‌گویم و در کنار حوادث تلخ صعود این تیم به جام جهانی و کسب مقام سوم خوشحال کننده بود.

مهیار زحمتکش مصدوم است و یاسر مصری هم از ناحیه کتف آسیب دیده است. احمد آهی فعلا جز ۱۹ بازیکنانی است که در اردو حضور دارد. نگران خودش هستیم و بتوانیم در مقاطعی از او استفاده می‌کنیم. آهی از بهترین نفرات ماست و ایشان باید در بازی‌های راحت‌تر و آسان‌تر بازی را شروع کند تا به دوران اوجش برگردد./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *