13940104000263_photoa2

محمد مایلی‌‌کهن عصر امروز پس از پیروزی یک بر صفر مقابل بادران تهران در نشست خبری حاضر شد.

وی با تبریک به فغانی و تیم کمک وی که به عنوان برترین داوران آسیا انتخاب شدند، اظهار کرد: به جامعه داوری تبریک می‌گویم زیرا آنها دست به کار بزرگی زدند و سبب افتخار و سربلندی جامعه داوری و فوتبال ایران شدند که امیدوارم فغانی فینال جام جهانی ۲۰۱۸ را سوت بزند.

این مسؤول شرایط زمین ورزشگاه تختی بندرانزلی را نامساعد دانست و افزود: به دلیل بارندگی اخیر شرایط زمین ورزشگاه نامساعد بود اما با ارائه بازی زیبا و جوانمردانه از هر دو تیم شاهد دیدار تماشاگر پسند بودیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با بیان اینکه شایسته پیروزی در این دیدار بودیم، گفت: با یکدلی و همکاری تیمی مناسب توانستیم تیم خوب بادران را شکست دهیم که جا دارد از هواداران خوب و خونگرم ملوان تشکر کنم.

مایلی‌کهن با اشاره به نقل و انتقالات نیم فصل ملوان، تصریح کرد: در راستای آرامش و ترمیم تیم پیش می‌رویم و اگر در ادامه راه شرایط مالی مناسب باشد چند بازیکن خوب را جذب می‌کنیم اما به دنبال جذب بازیکن اسم‌دار که هر سال تیم خود را تغییر می‌دهد نیستیم.

وی درباره دیدار هفته بعد ملوان که با تیم انتهای جدولی است، گفت: تیم‌های انتهای جدول بسیار سخت‌کوش بوده و نباید آنها را دست کم گرفت اما ابتدا باید لذت پیروزی بازی امروز از بین نرود زیرا ملوان در خانه با ۵ برد و یک مساوی رکورد زده است.

سرمربی ملوان بندرانزلی با اشاره به جام حذفی و تقابل با تراکتورسازی تبریز متذکر شد: هدف اصلی مجموعه باشگاه لیگ یک بوده اما با توجه به فشاری که در لیگ بر بازیکنان آمد باید مراقب آسیب‌دیدگی آنها باشیم اما در مقابل تیم خوب تراکتور بازی قابل قبول و خوبی به نمایش می‌گذرایم.

مایلی‌کهن با بیان اینکه به استان‌های شمالی به دلیل سرسبزی و آب و هوا جفا شده‌ است، ادامه داد: استان‌های شمالی استعدادهای زیادی دارند اما فاقد امکانات مناسب هستند.

وی اظهار کرد: بسیاری از کارها مانند تالاب بندرانزلی و کمربندی شهرستان که پس از ۲۰ سال نیمه تمام مانده، نیازمند نگاه ویژه مسؤولان کشوری است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *