DSC_01491

حسین ماهینی نتوانست از سوی مسوولان نظام وظیفه مجوز حضور در پرسپولیس به طور قرضی را بدست بیاورد تا در لیگ قهرمانان آسیا این تیم را همراهی کند.

حسین ماهینی در آستانه بازی پرسپولیس و لخویا از هواداران خواست به ورزشگاه بروند و از این تیم حمایت کنند. او پیش از این بازی به ورزش سه گفت: در حال حاضر با ملوان تمرین می کنم. منتظر بودم برای بازی های آسیایی با توجه به اینکه بحث ملی محسوب می شود مورد بخشش قرار بگیرم اما این اتفاق نیفتاد و با حضور من در لیگ قهرمانان آسیا با پرسپولیس موافقت نشد. به همین دلیل با ملوان تمرین می کنم. البته دوست داشتم من را ببخشند تا اول برای ملوان بازی کنم.

ماهینی در مورد شرایط خوب ملوان و اینکه فیروز کریمی از مسوولان خواسته بود اجازه دهند ماهینی بازی کند هم صحبت کرد: آقا فیروز همیشه به من لطف داشته و من سابقه کار کردن با ایشان هم داشتم و در استقلال اهواز نائب قهرمان شدیم. از نظر فنی آقا فیروز از بهترین مربیان ایران است و در ملوان هم خوب کار کرد و این تیم اوج گرفت. باید این شرایط ادامه پیدا کند و با کمک آقای کریمی ملوان هم به رده های بالا می آید. دوست دارم من را ببخشند تا دوباره در تیم آقای کریمی بازی کنم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *