مازیار زارع ضمن اعلام خبر خداحافظی خود از دنیای فوتبال گفت: این فوتبال جای آدم هایی مثل ما نیست.

وی همچنین افزود: برای باقی ماندن در فوتبال ایران باید فاکتورهایی داشته باشی که من این فاکتورها را ندارم و نمی توانم دیگر ادامه بدم و از فوتبال خداحافظی می کنم.

بازیکن سابق ملوان بندر انزلی یادآور شد: می‌خواستم سالهای آخر عمر فوتبال خودم را در ملوان بازی کنم تا این تیم را به کمک دیگران دوباره به لیگ برتر برگردانیم.

زارع گفت: از علی آقای کریمی معذرت خواهی می کنم که با این همه لطفی که به بنده داشتند نمی توانم دیگر در فوتبال و در نفت تهران حضور پیدا کنم.

وی در ادامه گفتگو با دیارمیرزا با بیان اینکه از همه حمایت های مردم گیلان الخصوص انزلیچی ها که موجب دلگرمی من بودند واقعا ممنونم، اظهار کرد: فوتبالی ارزانی آقایانی که بنا به دلایلی نگذاشتند به ملوان برگردم.

وی در پایان گفت: تلاش زیادی در این تیم کردم و این حقم نبود؛ خداحافظ فوتبال./دیارمیرزا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sari

۲۲ تیر ۱۳۹۶

(( منطقه آزاد انزلی +باشگاه ملوان + هواداران = جایگاه واقعی ملوان. یعنی همانندبایر مونیخ))..ملوان و منطقه آزاد آزاد انزلی زمانی به جایگاه واقعی خود دست خواهند یافت که پیوند واتحاد وهمدلی بین هوادار .مسئولین وبازیکنان ایجاد گردد.هدایت درست باشگاه ملوان می تواند الگوی بزرگ برای هدایت منطقه آزاد واستان و همچنین کشور گردد.
وقتی .اتحاد وهمدلی بین هواداران وبازیکنان ومسئولین باشگاه ایجاد شود .همفکری باعث احداف خواهد شد زیرا همه خود را مسئول می دانند وتلاش می نمایند.ودر خود یک نوع وظیفه احساس می نمایند.تلاش وکوشش می نمایند .تا به احداف واقعی برسند .ملوان نیم قرن.پا برجا وبر قرار ماند ولی هرگز نتوانست به جایگاه واقعی خود دست یابد .زیرا حامی سوم پر اشتباه ویااصلا در بین نبود.وگرنه ملوانهرگز به دسته پایینتر سقوط نمی کرد.بخصوص در سه فصل آخر .فصل آخر که نابود کننده تر بود .که نشانه سکوت هواداران هم بخاطر همین اشتباهات بود.
باشگاهی که مکتب اش عشق وبهاء دادن به پیشکسوتان وحامیان و وبازیکنان با تعصب بوده وخواهد بود. چگونه به یکباره سه بایگن.با تعصب وعاشق که همه توان خود را در چندین فصل پای باشگاه ملوان که عشق اول وآخر شان بود . ناحقی نمودنند .آن هم توسط بعضی از اشخاص .که به اندازه ارزنی از عشق این دوستان را برای این باشگاه نثار ننموده بودنند
گیریم یک در صدحق با این آقایان بوده.که این سه بازیکن دوران بازیهای شان گذشته .که هرگز هم اینچنین نبوده. ولی آیا با شعار پیشکسوت .پیشکسوت .زحمات این عزیزان بایداینگونه به باد فراموشی می رفت. آیابازینانانتخاب شده فصل قبل همه مسی ورونالدوبودنند .که این سه بازیکن .با تعصب وبا تجربه را نادیده گرفتند. ویادوستان می خواستند اینچند فصل ملوان را آنقدر ناتواننمایند که جایگاه خودشان حفظ گردد .تا کسی به سمت باشگاه نیاید. ملوانی که همه فوتبالی ها در این دو سه فصل .انتظار قهرمانی ملوان را داشتند .هم در لیگ برتر وهم در دسته یک.
سه بازیکنی که علم ودانش دانش وتجربهشان می توانست کمک بزرگی به جوانان بکنند
آیا برای قدر دانی از زحمات وتلاش وگذشت بخصوص گذشت مالی .یک فصل نمی توانستند این چند بازیکن راحفظ نمایند تا همه ارزش وزحمات شان حفظ گردد. وبرنامه خداحافظی از فوتبال را در این یک فصل برای این عزیزان فراهم نمایند.تا این اصالتی که همه سالها صحبت از عشق وپیشکسوت در میان هست.برای نسل های آینده حفظ گرددآینده گان حفظ گرد. آن هم ناحقی که در پایان دوران فوتبالی این عزیزان بوده . که خود این عزیزان هم بهتر از همه می دانند .که حتی جزئی از شعار های همیشه گی ایندوستان بوده که باید کم کم میدان را برای جوانان محیا نمایند..
تنها چیزی که نمی دانیم این بی توجعی ها بخاطر حسادت بوده ویا بخاطر .فوتبال. ویا برای حفظ جایگاه بعضی از دوستان.

پاسخ