IMG_4711

فریدون طیوری ، مدیر آموزش و پرورش انزلی به همراه مهدی پور ، کارشناس حقوقی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان و میری سیاه وزانی ، کارشناس ارزیابی عملکرد اداره آموزش و پرورش بندرانزلی به عیادت مازیار اسلامی ، دانش آموز مدرسه بهار آزادی رفت.
در این دیدار مازیار اسلامی با ارائه ربات ساخته شده توسط خود به میهمانان از علاقه خود به این رشته گفت و ابراز امیدواری کرد در آینده در رشته رباتیک حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.
مادر مازیار اسلامی هم با تشریح وضعیت درمان وی ، زمان مرحله بعدی پیوند استخوان را برای مازیار در هفته آینده اعلام نمود و روحیه خوب و استعداد بالای فرزند خود را عامل تحمل و سپری کردن این مشکل در یک سال و نیم گذشته دانست.
مازیار اسلامی دانش اموز دبستان بهار ازادی در حادثه ای در این مدرسه دچار ضایعه نخاعی شده است و در طول یک سال و نیم گذشته چندین بار تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

مازیار را در دعاهای خود فراموش نکنید.

منبع خبر : روابط عمومی آموزش و پرورش انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

khadije

۲۰ شهریور ۱۳۹۲

ایشالا که هرچه زودتر سلامتیشو بدست بیاره.واقعا اینا از سرمایه های شهرمون هستن و مسئواین باید حمایتشون کنن حالا هر چه قدر که در توانشون هست چون این بچه ها واقعا حیف هستن،باید پرورش پیدا کنن که در آینده خوب بدرخشن و پرچم شهرمونو ببرن اون بالا بالاها.بازم براش آرزوی سلامتی می کنم :-)

پاسخ