DSC_0363

تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرانزلی عصر امروز از ساعت ۱۸ (با نیم ساعت تاخیر) در زمین شهدای بشمن به مصاف تیم ایرمان سمنان رفت و موفق شد میهمان خود را با هتریک فرید بلوکباشی با نتیجه ۳-۱ شکست دهد.

این بازی قرار بود از ساعت۱۷:۳۰ آغاز شود که به دلیل عدم حضور مامورین نیروی انتظامی با نیم ساعت تاخیر برگزار شد، (در تماسی که با هیئت فوتبال داشتیم مقرر شد به طور مفصل در مورد این مسائل مصاحبه ای با آنها داشته باشیم)

DSC_0377

دراگان اسکوکیچ میهمان ویژه این دیدار بود و در دقایقی با دوربین موبایل خود از بازیکنان فوتبال ساحلی عکس می گرفت، همچنین محمد صادق درودگر با همراهان خود از نزدیک وقت اول این بازی را تماشا کردند.

DSC_0353

محمد احمدزاده ستاره فوتبال ساحلی ایران و آسیا قبل از این دیدار با لباس تمرینی ملوان روی نیمکت این تیم نشست و به احتمال زیاد  این بازیکن بزرگ در صورتی که با مدیران باشگاه به توافق مالی برسد عضو باشگاه بزرگ ملوان خواهد شد.

ccc-sandali-sepid

فرید بلوکباشی با سه گلی که در این دیدار به ثمر رساند تعداد گلهای زده خود را به عدد ۹ رساند و در صدر جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ساحلی قرار گرفت.

تیم فوتبال ساحلی لسمان نیز در این هفته قرعه استراحت داشت و تعدادی از بازیکنان این تیم برای دیدن بازی همشهریهایشان به ورزشگاه آمده بودند.

تا ساعتی دیگر گزارش تصویری این دیدار را منتشر خواهیم نمود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *