به گزارش انزلی کلاب عصر امروز در چهار چوب رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی و در هفته اول دور برگشت تیمهای لسمان مروارید خزر و ملوان بندر گز در زمین تیم ملوان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان با نتیجه ۲-۱ لسمان را با شکست بدرقه کرد. گل لسمان در این دیدار را سید سینا حسینی به ثمر رساند.

در جریان این بازی محمد صراف بازیکن تیم لسمان دچار شکستگی از ناحیه بینی شد و او را به بیمارستان منتقل کردند.

در دیگر دیدار تیم قوی سپید در زمین اختصاصی خود موفق شد با نتیجه ۴-۲ هوسم رودسر را از پیش رو بردارد، گلهای قوی سپید را فرید بلوک باشی دو گل مرتضی غلامی و مجتبی فراقتی هر کدام یک گل به ثمر رساندند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

alireza.p

abays

۲۷ مهر ۱۳۹۱

آقا لوسمان مگه واسه انزلی نیست؟؟؟؟ چرا اینا به نامه رشت میزان آخه؟ شبکه ناودان میگه لوسمان مروارید خزر رشت کسی نیست بگه به اینا که آخه شما دریاتون کجا بود که بخاین تیمه ساحلی داشته باشین :))

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ آبان ۵ام, ۱۳۹۱ ۰۰:۳۸:

دوست عزیز با تشکر از نظر شما، تیم لسمان متشکل از بازیکنانی است که یا انزلیچی هستند و یا بومی های منطقه زیباکنارند، و با وجود سایتهای خبری فراوانی که در رشت وجود دارد ارتباط خود را با سایت انزلی کلاب و دیگر سایتهای انزلی برقرار کرده اند، اما متاسفانه به تازگی نیمی از خطه زیباکنار زیر مجموعه رشت شده است تا این شهر بتواند با توجه به این پتانسیل به عنوان کلان شهر معرفی شود.
در هر صورت تا زمانی که مسئولین این تیم خود را انزلیچی می دانند ما هم آنها را انزلیچی معرفی می کنیم.

alireza.p

losman anzali

۲۷ مهر ۱۳۹۱

مرسی آبای …

پاسخ