عصر امروز از ساعت ۱۵ تیمهای فوتبال قوی سپید و لسمان به مصاف هم رفتند که قوی سپید موفق شد با نتیجه ۴-۳ فاتح این دربی باشد.

گلهای قوی سپید در این دیدار را فرید بلوکباشی و مرتضی غلامی هر کدام دو گل به ثمر رساندند و برای لسمان نیز علی مظاهری دو گل و احسان حسین نژاد یک گل را وارد دروازه قوی سپید کردند.

فرید بلوکباشی در پایان این دیدار به گزارشگر انزلی کلاب گفت: بازی نزدیک و حساسی بود و تماشاگران از فوتبال زیبا لذت بردند، ما می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم اما تیر دروازه و درخشش دروازبان حریف مانع آن شد.

محمد نیک نیز در گفتگو با گزارشگر انزلی کلاب اظهار داشت: متاسفانه به دلیل نداشتن اسپانسر مالی همه بازیکنان با تجربه خود را از دست داده ایم و با بازیکنان جوانی پا به میادین گذاشته ایم که تجربه بازی در لیگ را ندارند، اشتباهات فردی در این دیدار باعث شکست ما شد و امیدواریم بتوانیم در بازیهای آینده جبران کنیم. در هر صورت به دوستان خوبم در تیم قوی سپید بابت این پیروزی تبریک می گویم.

ساسان پور سعادت دروازبان تیم لسمان در این دیدار بارها دروازه تیمش را نجات داد و به عنوان بهترین بازیکن زمین معرفی شد.

قوی سپید با این پیروزی به رده دوم جدول صعود کرد.

تا ساعاتی دیگر گزارش تصویری این دیدار را در دو بخش تقدیم حضورتان خواهیم کرد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۹ آبان ۱۳۹۱

عشق است قوی سپید انزلی و لسمان انزلی دو تیم سرافراز بندر انزلی رو …

پاسخ

مهدی پیشوایی

۹ آبان ۱۳۹۱

با عرض سلام وخسته نباشید خصوصا به دوست گرامی رضا نویدی عزیز. من بازی رو از نزدیک دیدم واقعا جدال سخت ونفس گیر برای هر دوتیم بود بنظر من پیروزی حق تیم قوی سپید بود اما الحق والانصاف یارا ن تیم جوان لسمان هم خیلی خوب وجوانمردانه بازی کردند.در کل میخوام بگم عجب عجوبه ایه این شاه ماهی فوتبال ساحلی (فرید بلوک باشی) واقعا در چارچوب شناسی وگل زدن بی نظیره.دیروز هم با هوش وذکاوتش تونست دو گل حیاتی برای تیمش بزنه.امیدوارم این تیم شایسته بتونه مقام خوبی رو امسال کسب بکنه.

پاسخ

۹ آبان ۱۳۹۱

سلام مرسی از خبرتون من که استادیوم سن سیروس بودم زنده باد کل تیم های انزلی

پاسخ