mahjub

زمین استادیوم تختی یکی از معضلات اصلی نتیجه نگرفتن تیم ملوان عنوان می‌شود و مالک باشگاه ملوان ادعا می‌کند اگر مسوولان استانی و شهرستان انزلی با او همکاری کنند تعهد می‌دهد طی یک پروژه سه ساله یکی از لوکس‌ترین استادیوم‌ها را برای ملوان بسازد و به بهره‌برداری برسانند.

ملوان با تغییر در روی نیمکت هم همچنان در بعد نتیجه‌گیری نتوانسته انتظارات را برآورده کند. سیروس محجوب، مالک این باشگاه، ضعف نیروی انسانی را دلیل اصلی عدم نتیجه گیری تیم عنوان می‌کند و در ادامه ادعا می‌کند در نیم فصل ۷ بازیکن سوپر استار برای تقویت تیم به ملوان اضافه خواهند شد.

محجوب در این باره به “ورزش سه” گفت: مشکلاتی زیادی داشته‌ایم و مردم شهر انزلی با توجه به فهم بالای فوتبالی‌ که دارند می‌توانند خیلی راحت و کارشناسانه درباره آن نظر بدهند. اما مشکل اصلی ما ضعف نیروی انسانی است که مطمئنا برنامه‌ ویژه‌ای برای آن داریم و در نیم فصل ۷ بازیکن سوپرتاپ را اضافه خواهیم کرد.

وی با اعلام اینکه ماهینی و آرش افشین تاکنون قراردادشان با تیم قطعی شده گفت: قرارداد این دو بازیکن با ملوان قطعی شده و با تیم تمرین می‌کنند.

محجوب در پاسخ به شایعاتی که درباره ماهینی و بازگشت او به عنوان بازیکن قرضی به باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شود جبهه تندی گرفت و اعلام کرد جهت احقاق حق قانونی مردم انزلی هم که شده، هرگز چنین اجازه‌ای نخواهد داد: چنین چیزی به نظرم صحت ندارد و ماهینی با هیچ تبصره و قانونی از ملوان جدا نخواهد شد. حتی اگر رییس فدراسیون هم نامه بزند چنین اجازه‌ای نخواهیم داد و اگر چنین فشاری به وجود بیاید از لیگ کنار خواهیم کشید.

مالک باشگاه ملوان در ادامه با اشاره به نتایج ضعیف تیمش و انتظار به حقی که هواداران این تیم دارند گفت: انزلی را می‌توان فوتبالی‌ترین شهر ایران نامید. جایی که اخبار و اتفاقات آن به خوبی توسط مردم این شهر که همگی هواداران ملوان هستند به خوبی مشاهده کرد. برای همه جالب است که چطور بازیکنی که برای حضور در تیم هزار نفر را واسطه کرد چطور توان تقابل با تیم دسته دومی را ندارد و چطور ۴ پنالتی ما باید مقابل یک تیم دسته یکی از دست برود. مردم و هواداران ملوان خودشان به خوبی موضوع را حلاجی می‌کنند.

وی با انتقاد از شایعاتی که این روزها ساخته و پرداخته می‌شود، گفت: می‌گویند مالک باشگاه برای اداره این تیم از هواداران پول گرفته است. این دروغ محض است. من کارمندم را اخراج می‌کنم اما طور دیگری آن را انتشار می‌دهند. خب همه چیز را که نمی‌توان گفت. اما هواداران مطمئن باشند ما هر کاری کرده‌ایم برای موفقیت این تیم بوده است اما از بخش خصوصی آنطور که باید حمایت نمی‌شود.

محجوب در ادامه گفت: ما از مسوولان انتظار بیشتری داریم. باشگاه ملوان گوشت قربانی شده است و زمانی که دست مسوولان بود آنطور بود و الان هم که بخش خصوصی ورود کرده است این وضعیت را به وجود می‌آورند. ۱۶ تیم لیگ برتری داریم، ۱۶۰ تیم که نیست. تیم‌های مثل ملوان که از شهر کوچک و فوتبالی می‌آیند چرا نباید زمین داشته باشد؟

محجوب در پاسخ به این سوال که چرا زمین تختی انزلی را بهسازی نمی‌کنند، گفت: ما این زمین را در تاریخ ۵/۵ تحویل گرفتیم. در حالی که پیش از این کرایه زمین ۳۰ میلیون بود به ما ۱۰۲ میلیون اجاره دادند. استادیومی که ۱۰ سال رنگ نخورده بود را رنگ زدیم و صندلی سکوها و جایگاه صدا و سیما را ترمیم کردیم. بیش از ۸۰ میلیون هم اینطور هزینه شد.

وی در ادامه ادعا کرد در صورتی که زمینی به آنها بدهند ظرف ۳ سال لوکس‌ترین استادیوم را برای ملوان خواهند ساخت: مگر ما تاکنون هر حرفی که زدیم انجام ندادیم؟ چرا فکر می‌کنید این یک ادعا است؟ اگر به ما زمین بدهند قول می‌دهم ظرف سه سال استادیومی لوکس برای ملوان بسازیم و به بهره برداری برسانیم. وقتی می‌گویند بخش خصوصی ورود می‌کند نباید سنگ‌اندازی شود. ما که از کسی پول نخواستیم و برای موفقیت ورزش و شادی هواداران و مردم انزلی هزینه هم کردیم.

محجوب در ادامه درباره شرایط مسیلوویچ گفت: ابزاری که در اختیار دارد کم است. در نیم فصل بازیکن مناسب در اختیار می‌گیریم و تا هفته ۱۷-۱۸ او باید عیار خود را نشان دهد. با کسی تعارف نداریم و پای آبروی ملوان و هواداران در میان است و اگر ببینیم او نمی‌تواند تصمیم دیگری می‌گیریم.

وی در پایان با اعلام اینکه سرمربی صرب حال حاضر تیمش با تجربه دیدار مقابل لیدز و حضور در لیگ قهرمانان اروپا مطمئنا توانایی تغییر روند ملوان را خواهد داشت، گفت: مسیلوویچ از علم و تجربه خوبی برخوردار است و تجربه و تخصص کار در تیم پایه‌ها و آکادمی را در اختیار دارد. مطمئن باشید با کسی تعارف نمی‌کنیم و نمی‌گذاریم کار به جای باریک برسد و البته به موفقیت ملوان در نیم فصل دوم با تغییراتی که در نظر داریم امیدواریم.

منبع:ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محمد حسین

۲۴ آبان ۱۳۹۳

:reallypissed:

پاسخ

ليلا

۲۴ آبان ۱۳۹۳

آهان آقای محجوب الان مشکلتون روفهمیدیم شما زمین میخوای خب زودتر میگفتی دیگه برادر من اینهمه زمین یکمش هم مال شما فقط قربونت متراژ ومکانش وبگو بچه ها روبفرستیم دنبال پیگیری.برادرمن زودتر میگفتی الان دوره ی شفاف حرف زدنه خجالتی نباش بابا :evilgrin:

پاسخ

3eyedAli پاسخ در تاريخ آبان ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶:

باید قبول کرد که انزلی نیاز به یک استادیوم جدید داره استادیومی که بتونه امتیاز لازم رو از AFC کسب کنه تا مجبور نشیم استادیوم سردار جنگل رو به AFC بعنوان استادیوم خانگی ملوان معرفی کنیم که در صورت کسب سهمیه آسیا که البته فعلا امیدی به کسب اون نیست بازی هایش رو اونجا برگزار کنه

استادیوم تختی باید یک بازسازی کلی بشه که فعلا این امر مقدور نیست

ليلا پاسخ در تاريخ آبان ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۱۰:

سیدجان قبول دارم ولی فرمایشات ایشون فقط درخواست تا به امروز فقط درخواست بدون کوچکترین نتیجه ای.

جوانان متحد انزلی چی

۲۴ آبان ۱۳۹۳

ماجرا ماجرای عروس و رقص و زمینه کجه!!!
شما تیمتو خوب ارنج کن ، زمین پیشکشت

پاسخ

دیده بان سجاد

۲۴ آبان ۱۳۹۳

این بنده خدا واقعا در مورد ما انزلی چی ها چی فکر میکنه
یه زمانی ما با تحلیلترین تماشاگرهای ایران را داشتیم

ی ذره در مورد ایشان و این ادعاشون که در زیر اومده تحقیق کنید.

“تاکنون هر حرفی که زدیم مگر انجام ندادیم؟ چرا فکر می‌کنید این یک ادعا است؟”

پاسخ

3eyedAli پاسخ در تاريخ آبان ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۱۲:

پینوکیو جلوی این لنگ میندازه

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ آبان ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۳۷:

۴ تا بازیکن نخرید و خسیس بازی در آورد حالا میخواد برای ما خرج میلیاردی کنه…
آقا، فیلممون کردی؟؟؟