معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان گفت: به تفاهم نرسیدن تهیه کننده و موسسه برگزارکننده، دلیل لغو کنسرت محسن یگانه در شهرستان انزلی بوده است.
سیدوحید فخرموسوی افزود: مجوز برگزاری کنسرت محسن یگانه برای عصر جمعه ششم شهریورماه جاری از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرانزلی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، صادر شده بود.
وی اظهار داشت: همچنین هماهنگی لازم برای برگزاری این کنسرت با فرمانداری شهرستان بندرانزلی، نیروی انتظامی و مراجع ذیصلاح انجام گرفته بود.
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه لغو کنسرت هیچ ربطی به این اداره کل ندارد، گفت: انصراف برپایی این کنسرت، روز پنجشنبه هفته گذشته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرانزلی اعلام شده بود.
محسن یگانه خواننده پاپ کشورمان در صفحه شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی در این باره نوشته است: مردم نازنین استان گیلان توجه داشته باشند که کنسرت بندرانزلی (جمعه ششم شهریور) به دلیل عدم هماهنگی تهیه کننده با گروه ارکستر و انتقال مکان اجرا به سالنی نامناسب و همچنین عدم پایبندی ایشان به تعهدات ذکر شده در قرارداد، لغو شده و هرگونه بلیت فروشی غیرقانونی است.»

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

امیر نوری

۷ شهریور ۱۳۹۴

انصراف کنسرت سالن ویشگاهی درست بعد لغو کنسرت سالن فرهنگیان دهکده و پیشنهاد سالن ویشگاهی در هفته پیش تر صورت گرفت نه این پنجشنبه که گذشت !!! بنده شخصا پیگیری نمیکردم و خدمت آقای علی ثابت و محسن عزیز نمیرسوندم این اخبار رو کلی پول خرج این بلیط ها میشد ! جالبه تهیه کننده و فروشندگان بلیط روز پنجشنبه تاکید داشتن با محسن یگانه صحبت کردن و جمعه کنسرت هست درحالی که دو هفته از لغو کنسرت در هردو سالن میگذشت !

پاسخ

علیرضا

۷ شهریور ۱۳۹۴

شرمنده بنده نمیخوام در خصوص لغو کنسرت صحبت کنم . فقط خواستم درخصوص اشتباه تاپی صورت گرفته در خبر تذکر بدم .اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر انزلی درسته نه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر انزلی

پاسخ

نامسیا

۷ شهریور ۱۳۹۴

سلامون علبکم

ولییییییییییییییی
ما شنیدیم ریاست محترم دادستانی بنا بر مصلحت اجرای هر گونه کنسرت را در محوطه شهر ممنوع اعلام فرمودند.

پاسخ

محراب پاسخ در تاريخ شهریور ۱۱ام, ۱۳۹۴ ۱۸:۰۰:

چون بنده دستی بر اتش دارم در این زمینه و تا حالا هم چندین کنسرتی که در اون همکاری میکردم لغو شده باید عرض کنم بله درست میفرمایید
البته حتما مصلحتی هست