13950318001102_PhotoA[1]

 

سرمربی تیم فوتبال ساحلی لسمان منطقه آزاد انزلی گفت: لسمان منطقه آزاد انزلی فقیرترین تیم فوتبال ساحلی لیگ برتر است اما هرگز تسلیم نمی‌شویم.
محمد نیک با اشاره به وضعیت تیم فوتبال ساحلی لسمان پس از شکست این تیم مقابل صدرنشین لیگ برتر در بوشهر، اظهار کرد: نمی‌خواهم در این فصل از شخص یا ارگانی انتقاد کنم.

وی با بیان اینکه می‌خواهم درباره شرایط سخت لسمان صحبت کنم شاید فکری به حال این باشگاه شود، افزود: به طور مثال در دیدار آخر هزینه سفر تیم لسمان به بوشهر را به صورت دُنگی تهیه کردیم و از آنجا که نتوانستیم مبلغ کافی برای سفر تهیه کنیم ناچاراً به ترمینال رفتیم و برای چند بازیکن بلیت اتوبوس خریدیم که حداقل بتوانیم رفتار حرفه‌ای را رعایت کرده و مقابل حریف وارد زمین شویم.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی لسمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه در شرایطی که تیم مربی و سرپرست نداشت نتیجه‌ای رقم خورد که قابل پیش‌بینی بود، گفت: منطقه آزاد انزلی مبلغ یک میلیون تومان کمک هزینه سفر به بوشهر را در اختیارمان گذاشت که جای قدردانی دارد و امیدواریم حمایت آنها از ورزش همچنان ادامه یابد.

وی وضعیت فعلی تیم فوتبال ساحلی لسمان منطقه آزاد انزلی را بسیار بد توصیف کرد و یادآور شد: مدیرعامل منطقه آزاد انزلی دستوراتی مبنی بر حمایت این سازمان از تیم‌های لسمان و قوی سپید انزلی داده و از آنجا که سال گذشته به وعده‌های خود عمل کرد، به این قول و قرار دلگرم هستیم.

نیک، با اشاره به اینکه در این فصل بازی‌ها در مجموعه ورزشی زنده‌یاد سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: شرایط این ورزشگاه بسیار مطلوب است.

وی درباره حفظ تیم فوتبال ساحلی لسمان در لیگ برتر، اظهار کرد: هنوز زود است درباره سقوط یا قهرمانی صحبت کنیم.

این مسؤول افزود: بیشتر بازیکنان لسمان نخستین سال حضور خود در فوتبال ساحلی را تجربه می‌کنند اما قول می‌دهم در آینده نام چند بازیکن ما در لیست تیم ملی ثبت شود.

وی با بیان اینکه در نیم فصل دوم با تجربه‌تر می شویم و تیم را حفظ می‌کنیم، گفت: لسمان قدیمی‌ترین تیم فوتبال ساحلی گیلان در لیگ برتر است و بارها چنین شرایط سختی را تجربه کرده ایم.

نیک، سیاست لسمان را جوان‌گرایی و بازیکن‌سازی دانست و خاطرنشان کرد: برای ما چیزی لذت‌بخش‌تر از کشف و معرفی بازیکنان جوان نیست.

وی با تصریح بر اینکه تمام بازیکنان ما از روستاهای منطقه آزاد انزلی هستند، بیان کرد: تنها یک بازیکن از رودسر جذب کرده‌ایم و با تمام کمبودها مانند سال‌های گذشته تیم جوانان لسمان تشکیل شده و راهی مسابقات می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی لسمان منطقه آزاد انزلی سرمایه‌گذاری در زمینه ورزش را مهم خواند و متذکر شد: شرایط به‌گونه‌ای است که اکنون لسمان فقیرترین تیم فوتبال ساحلی لیگ برتر است اما هرگز تسلیم نمی‌شویم./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *