محمد پور رحمت اله کاپیتان تیم فوتبال دانش آموزی ایران از سوی اداره کل آموزش و پرورش گیلان و معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش پرورش انزلی در ورزشگاه تختی این شهر مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش انزلی، عصر روز چهارشنبه، از این قهرمان که در مسابقات قهرمانی آسیا به همراه تیم فوتبال دانش آموزان ایران مقام اول را کسب کرده بود؛ بین دو نیمه مسابقه فوتبال تیم های ملوان و پرسپولیس در ورزشگاه تختی تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم از سوی اداره کل آموزش و پرورش گیلان، اداره آموزش و پرورش انزلی،باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان، اداره تربیت بدنی انزلی و فرماندهی منطقه چهارم نیروی دریایی به این قهرمان جوان لوح تقدیر و جوایزی اهداء شد.

محمد پور رحمت اله متولد ۱۳۷۳ انزلی و دانش آموز تربیت بدنی است. فوتبال را از پنج سالگی آغاز کرده و علاوه بر تیم آموزشگاهی در تیم های نونهالان و نوجوانان و جوانان ملوان حضور داشته است. وی هم اکنون هافبک وسط تیم فوتبال جوانان ملوان است.

وی از تلاش و زحمات تمامی مربیانش به ویژه جواد گروهی و همچنین هم محلی هایش در منطقه نیمه شعبان انزلی قدردانی و ابراز امیدواری کرد؛ بتواند در آینده برای تیم ملوان و همچنین تیم ملی کشورش افتخار آفرینی کند.

منبع: ایرنا

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۹ آذر ۱۳۹۱

کار خوبی کردن، انشاا… روزی پیراهن ملوان رو تن این بازیکن ببینیم. البته زندگی حرفه ورزشکاری شرایط خاص خودش رو داره مطمئنا اگر هدفمند و درست راهش رو ادامه بده روزی به پیراهن تیم ملی هم خواهد رسید.

پاسخ

مژگان

mojshekan

۹ آذر ۱۳۹۱

از مهدی پوررهنما هم تقدیر شد بین دو نیمه

پاسخ