به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تیم هندبال ساحلی قوی سپید انزلی با غلبه بر رقیبان خود توانست مقام نخست دومین دوره رقابت های هندبال ساحلی گیلان را از آن خود کند.
مجید ستوده مسئول کمیته هندبال ساحلی گیلان گفت : دومین دوره از رقابت های هندبال ساحلی جام رمضان و گرامیداشت روز قدس به میزبانی هیئت هندبال بندرانزلی و با هدف انتخاب تیم منتخب استان جهت اعزام به مسابقات منطقه شمال کشور در مجموعه ورزش های ساحلی مرحوم سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی با حضور پنج تیم قوی سپید انزلی، هیئت هندبال رشت، هیئت هندبال تولم شهر، شهدای شیخ محله و کانون هندبال بندرانزلی به مدت دو روز برگزار شد.
مجید ستوده با اشاره به برگزاری این دوره از مسابقات به صورت دوره ای افزود: در روز نخست این مسابقات تیم کانون هندبال انزلی مغلوب تیم هیئت هندبال تولم شهر شد و تیم هیات هندبال رشت توانست تیم قوی سپید انزلی را از پیش رو بردارد و تیم شهدای شیخ محله نیز تیم کانون هندبال انزلی را مغلوب کرد.
وی ادامه داد: دردومین روز از این رقابتها تیم شهدای شیخ محله توانست بر تیم هیان هندبال رشت پیروز شود و قوی سپید انزلی تیم کانون هندبال انزلی را از پیش رو برداشت و دو تیم هیات هندبال رشت و کانون هندبال انزلی به دیدار رده بندی و تیم های قوی سپید انزلی و شهدای شیخ محله به دیدار پایانی راه یافتند.
ستوده خاطر نشان کرد : در پایان این دوره از رقابتها تیم هندبال ساحلی قوی سپید انزلی با شکست ۲ بر یک تیم شهدای شیخ محله برای دومین بار پیاپی موفق شد مقام نخست این دوره از رقابتها را از آن خودکند و تیم های شهدای شیخ محله و هیئت هندبال رشت به ترتیب رتبه های دوم و سوم را کسب کردند.

در ادامه تصاویری از این دوره مسابقات را که توسط امیر گلریز به ثبت رسیده است، مشاهده خواهید کرد:

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *