قهرمان شهر من

  • 6 سال پیش
  • ۲ ديدگاه

او یکی است، یک قطره از بیکران دریای استعداد این شهر پر افتخار. او هم از میان کوچه های خاکی و نمناک و پیر همین شهر به  آن بالا ها رسید. پس از سالیان زیادی زحمت با مشت های گره کرده اش به نام و کام وطن همه رقیبانش را به زانو درآورد و چه شکوهمند بود وقتی در میان چشمان منتظر مردم سرزمینش باز هم طلایی شد و مطمئنا شبی که با پرچم سه رنگ کشورمان اشک شادی ریخت نه تنها همه بچه محل هایش همه همشهری هایش بلکه بسیاری از هموطنانش چشمانشان تر شد و به احترام پسر خوب بندر ایستادند.

قهرمان شهر ما تنها در زمین رقابت طلایی نبود او اسوه مرام و معرفت است و همگان او را به منش و افتادگی اش میشناسند. او نه تنها پر افتخارترین کارته کا در تاریخ ایران است بلکه در رتبه بیست چهارمین کارته کار تاریخ جهان قرار گرفت. جاسم ویشگاهی عزیز از صمیم قلبمان برایت آرزوی بهترین ها را داریم مطمئنا آنچنان که شایسته اش بودی از تو تقدیر نشده است و شاید درآمد تمام زحماتت به اندازه یک فصل یک بازیکن معمولی فوتبال نشده باشد اما برای ما تو نمادی از غیرت و مردانگی هستی.

حال که زمین رقابت را بوسه زده ای و دست کش هایت را آویختی خواستیم بدانی که تا همیشه برای ما الگویی هستی ماندگار و جاویدان از اخلاق و پشتکار. بگذار تمام خانه های کاراته گیلان را در شهرهای دیگر تاسیس کنند اما ویشگاهی ها و همرهنگ ها در بیشه شیران انزلی از همه موانع و کاستی ها افتخار می آفرینند. زنده باشی پهلوان، پاینده باشی قهرمان  

تصاویری از مراسم خداحافظی جاسم ویشگاهی ( جام جاسم ویشگاهی )

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۷ آبان ۱۳۹۱

هر جا هستی خدا پشت و پناهت باشه جاسم جان

پاسخ

مژگان

mojshekan

۱۷ آبان ۱۳۹۱

همیشه بهت افتخار میکنیم،افتخار شهر ما…

پاسخ