index462

در این دوره از مسابقات که از تاریخ ۲۵/۱۱/۹۴ لغایت ۵/۱۲/۹۴ با شرکت ۱۹۰ نفر از کارگران در قالب ۱۶ تیم فوتسال برگزار شد تیم های حاضر در چهار گروه طی بیست و هشت مسابقه به رقابت پرداختند. در روز پایانی مسابقات دربازی فینال تیم فوتسال خط دریا بندر با نتیجه ۲ بر ۱ تیم فوتسال باشگاه مارلیک منطقه آزاد انزلی را شکست داد و به مقام قهرمانی دست یافت.
همچنین در بازی رده بندی ؛ تیم هدایت کشتی خلیج فارس (ناحیه گیلان) با نتیجه ۲ بر۱ از سد تیم سرزمین شاد گذشت و رتبه سوم این مسابقات را از آن خود نمود.
جواد حاجی پور از تیم باشگاه مارلیک منطقه آزاد انزلی با ۱۲ گل زده آقای گل مسابقات شد.
در زمینه اخلاق نیز بازیکنان سعید آهنین جان و سعید درواح از تیم کشتیرانی دریای خزر، بهمن شیرزاد چوکامی و بهرام محمدی رودسری از تیم پیشگامان ستاره شمال، حجت پسندیده و سید محسن موسوی از تیم جامعه بازاریان و بازرگانان منطقه آزاد انزلی،کاظم کامران آزاد از تیم کارخانجات کشتی سازی شهدای هفتم آذر، حمید حلیم پور از تیم منادیان ایمنی شمال ، سهیل غلامی از تیم سرزمین شاد و مهدی قرباندوست از تیم آریا بنادر ایرانیان ب برگزیده شدند و جام اخلاق نیز به تیم کشتیرانی دریای خزر رسید.
این مسابقات همه ساله از سوی معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان با هدف توسعه و همگانی کردن ورزش کارگری، افزایش سطح سلامتی جسمی و روانی کارگران، گسترش روحیه همکاری گروهی، ارائه تسهیلات رفاهی و انگیزشی، ایجاد شور و نشاط در محیط کارگری و ارتقاء استانداردهای فرهنگی ورزشی کارگران شاغل در کارگاهها و شرکتهای منطقه برگزار میشود.
گفتنی است تیم های مارلیک منطقه آزاد انزلی، آریا بنادر ایرانیان الف و ب، سرزمین شاد، پیشگامان ستاره شمال، کشتیرانی دریای خزر، جامعه بازاریان و بازرگانان منطقه آزاد انزلی، هدایت کشتی خلیج فارس، عمران صنعت، خط دریا بندر، کارخانجات کشتی سازی شهدای هفتم آذر،سازمان منطقه آزاد انزلی، مجتمع آموزشی و رفاهی زیبا کنار،فیبر ایران، منادیان ایمنی شمال و نیلوفر آبی گیلان ۱۶ تیم حاضر دراین مسابقات بودند.

روابط عمومی منطقه آزاد انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *