در این دیدار که عصر روز چهارشنبه در ساحل دریای رودسر با حضور خیل عظیم علاقه مندان به این رشته ورزشی برگزار شد، تیم هوسم رودسر با نتیجه ۴بر ۳مقابل میهمان خود نتیجه را واگذار کرد و برغم امتیاز میزبانی نتوانست با پیروزی دل هواداران خود را شاد نماید.

در پنجمین دوره رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور که در دو منطقه شمال و جنوب کشور برگزار می شود ۱۶تیم شرکت دارند و بصورت رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می دهند که در منطقه شمال کشور ۸تیم شامل قوی سپید بندر انزلی ،هوسم رودسر ،لسمان بندر انزلی ،شهرداری تبریز ،فردوسی مشهد ،فائزکاران ساری ،ملوان بندر گز و سمنان جوان حضور دارند .

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودسر پس از دیدار مسابقه بین تیمهای هوسم رودسر و قوی سپید بندر انزلی در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: امیدوارم در بازیهای بعدی با توجه به حضور سه بازیکن مطرح رودسری که تجربه حضور در تیم ملی فوتبال ساحلی کشور را دارند این تیم بازی های قابل قبول و نتایج مطلوبتری را در کارنامه عملکردی خود ثبت کند.

ˈخیراله رضاییˈ افزود: تیم هوسم رودسر برای نخستین بار پس از کسب قهرمانی در مسابقات فوتبال ساحلی دسته اول کشور جواز حضور در مسابقات لیگ برتر را کسب نموده و امروز نخستین مسابقه خود را مقابل تیم قوی سپید بندر انزلی برگزار کرد و هفته آینده روز سه شنبه ۱۴شهریور ماه میزبان شهرداری تبریز خواهد بود که امیدواریم در این بازی نتیجه قابل قبولی گرفته و دل هوادران را شاد نماید.

وی در مورد حضور ۱۶تیم در پنجمین دوره رقابتهای فوتبال ساحلی کشور در دو منطقه شمال و جنوب کشور اظهار داشت: از هر گروه دو تیم به دور بعدی صعود می نمایند و دور بعدی رقابت ها بصورت متمرکز در استانی که بعدا از سوی فدراسیون اعلام می شود برگزار می شود و قهرمان این دوره از مسابقات به جام باشگاههای آسیا راه خواهد یافت.

گفتنی است مسابقات فوتبال ساحلی در سه وقت ۱۲دقیقه مفید برگزار می شود که در صورت تساوی یک وقت اضافه ۳دقیقه منظور و چنانچه باز هم نتیجه یی حاصل نشد کار به ضربات پنالتی تک به تک خواهد کشید و هر بازی حتما باید یک تیم برنده داشته باشد.

شهرستان ساحلی رودسر در شرق مرکز گیلان واقع است.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *