قرعه‌کشی مرحله سوم جام حذفی فوتبال امروز برگزار شد، مرحله ای که تیم های لیگ برتری نیز به بالا آمده ها اضافه می شوند و با این حساب تیم‌های لیگ برتری حریفان خود را در این مرحله شناختند.

* پرسپولیس – نفت؛

صدرنشین لیگ در این مرحله از رقابت ها با یک تیم لیگ برتری دیگر روبرو می شود، آنها در حالی باید به دیدار نفتی ها بروند که پس از آغاز فصل فوتبالی دو بار (دیدار سوپرجام و بازی رفت لیگ هفدهم) با یکدیگر روبرو شدند و هر دو دیدار با نتیجه مشابه سه بر صفر به سود سرخ پوشان به پایان رسید.

* پدیده خراسان – تراکتورسازی تبریز؛

این دو تیم، تیم های دیگر لیگ برتری هستند که در این مرحله با یکدیگر روبرو می شوند، آنها که بازی های اخیر خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند می توانند یکی از جذابترین بازی های این مرحله را به انجام برسانند.

* سپاهان – صنعت نفت آبادان؛

آخرین دیداری که بین لیگ برتری ها انجام می شود همین دیدار است، شاگردان کرانچار و کمالوند در حالی که تاکنون در لیگ برتر با یکدیگر رودررو نشدند می توانند در این بازی برای اولین بار در فصل فوتبالی پیش رو با یکدیگر روبرو شوند.

* گل گهر سیرجان – استقلال؛

استقلالی ها که این روزها اوضاع مناصبی ندارند اولین بازی خود در جام حذفی را باید در سیرجان برگزار کنند، آنها در این دیدار رودرروی شاگردان وینگو بگوویچ قرار خواهند گرفت و بازی یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر و آبی پوشان نیز از حساس ترین بازی های این مرحله می توان نام برد.

* سپیدرود رشت – ملوان بندر انزلی؛

یقینا یکی از مهمترین و البته حساس ترین بازی های این مرحله در رشت برگزار خواهد شد، جایی که باید یک ال گیلانوی دیگر را شاهد باشیم و سپیدرود تازه لیگ برتری شده در این بازی از ملوانی پذیرایی خواهد کرد که در هفته های پایانی فصل قبل از صعود به لیگ برتر باز مانده بود.

* نساجی مازندران – پارس جنوبی جم؛

شگفتی ساز لیگ برتر نیز در این دیدار باید به عنوان مهمان در مازندران به میدان برود، شاگردان تارتار که به تازگی راهی لیگ برتر شده اند به یاد بازی های حساس فصل قبل در لیگ دسته اول در این بازی روبروی قائمشهری ها صف آرایی می کنند.

* ذوب‌آهن اصفهان -فجر سپاسی شیراز؛

ذوب آهنی ها در خانه خود و در زمین فولادشهر باید به مصاف فجرسپاسی شیراز بروند. آنها این روزها در میانه های جدول رده بندی قرار دارند اما فجری ها پس از دو بازی اوضاع مناسبی در لیگ دسته اول ندارند.

* فولاد خوزستان – ایرانجوان بوشهر؛

فولادی ها نیز در اولین حضور در جام حذفی به مصاف تیم همسایه ایرانجوان بوشهر می روند. با وجودی که آنها در چهار بازی خود موفق به کسب ۷ امتیاز شده اند بوشهری ها از دو بازی خود در لیگ دسته اول امتیازی به دست نیاوردند.

* استقلال خوزستان – میعاد مغان اردبیل؛

استقلالی های خوزستان به نسبت دیگر تیم همشهری خود از شانس بیشتری برخوردار بودند، آنها در این دیدار نه در برابر تیم لیگ یکی که باید در خانه خود از تیم میعاد مغان اردبیل پذیرایی کنند.

* اکسین البرز – سایپا؛

این بازی را نیز می توان از دیدارهای حساس این مرحله دانست، سایپایی ها که سابق بر این به عنوان تیمی کرجی شناخته می شدند باید با بازگشت به ورزشگاه قدیمی خود در برابر اکسین البرز قرار بگیرند.

* بادران – پیکان؛

شاگردان مجید جلالی نیز در اولین بازی خود در جام حذفی باید در برابر یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر قرار بگیرند، آنها در این دیدار میهمان بادرانی ها هستند.

* نفت مسجد سلیمان – گسترش فولاد تبریز؛

گسترش فولاد تبریز آخرین تیم لیگ برتری است که باید در این مرحله به میدان برود، آنها در این دیدار باید برابر تیم نفت مسجدسلیمان قرار بگیرند که در هر دو دیدار قبلی خود در لیگ دسته اول به پیروزی رسیدند.

* راه‌آهن – خونه‌به‌خونه مازندران؛

راه آهنی ها که در ادامه فصل قبل از وضعیت مناسبی در لیگ دسته اول بهره نمی برند باید در این بازی برابر یکی مدعیان صعود به لیگ برتر قرار بگیرند، آنها در حالی با خونه به خونه بابل روبرو خواهند شد که دو بار نیز در لیگ دسته اول باید با آنها دیدار کنند.

* نیروی زمینی – گل ابریشم تهران

* داماش گیلان – سیاف کنگان

این مرحله از رقابت ها طی روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

حسین

۱ شهریور ۱۳۹۶

معلوم نیست دیگه چه بازی سره ملوان در بیارن

پاسخ

حسین

۱ شهریور ۱۳۹۶

لطفا یه فکری هم برای قسمت نظراتتون کنید الان با کامپیوترم محل وارد کردن کد امنیتی که اصلا مشخص نیست بانشانگر خلاصه پیداش کردم متن راهنماشم که سمت چپه کدش سمت راست قاطی شده

پاسخ

رامین محمدی

۱ شهریور ۱۳۹۶

رقم خوردن نتایج قرعه کشی جام حذفی در غیبت نمایندگان تیمها میتواند تاثیر گذاری لابی و مافیای هزار رنگ و چهره پیرامون تیم رقیب ملوان را به اذهان تداعی کند که مسلما با حضور سایت های ورزشی خاص و نمایندگان ورزشی شبکه ورزش و شبکه ۳ عملا این تیم از حضور نمایندگان خود!! بهره کامل را برده است!!!
مسلما همه قبول داریم وضعیت این روزهای ملوان بسیار خاص بوده و این تیم با توجه به آماده سازی و تمرینات هوازی بسیار سنگین و ساختار جدید آن نیاز مبرم به چند هفته آرام و بی استرس برای بازیابی و ریکاوری را در ملوان واجب میکند تا به شرایط آرمانی خود نزدیک شود
زمان برگزاری مسابقه جام حذفی را از جهات گوناگون و از زاویه دید تیم رقیب میتوان اینگونه تعبیر و تفسیر کرد ملوان در دور سوم جام حذفی میتواند لقمه گلوگیری برای تیمها باشد و عدم آمادگی کامل آن در دور دوم بهترین فرصت رویارویی تلقی شود
عدم نتیجه گیری ملوان در این بازی به همان اندازه که میتواند برای تیم رقیب عامل تقویت روحیه و انسجام هواداران و تیم رقیب شود میتواند مخربترین اثرات خود را چه از جهت نتایج تاریخی ,چه از نظر روحیه وانگیزه فوتبال در انزلی و با ایجاد افتراق وجدایی بین هواداران و ناکامی کادر مربیگری دقیقا در زمانی که برای هفته پنج و یا ششم که ملوان میتواند به جایگاه اسمی خود نزدیک شده و صعود ملوان را به لیگ برتر مسجل کند در باتلاق حواشی خود گرفتار شود و روزگار سخت و عملا و مبهمی را پیش روی خود داشته باشد
هدف از نگارش این دلنوشته تاکید و یادآوری حساسیت بسیار زیاد این بازی بوده چون جو خاصی در انزلی حاکم است که رقیب بسیار دستکم گرفته شده است
تیمی که اگر فقط به اتکای بازی در مستطیل سبز بود همچنان باید همچون ۲۲سال قبل در لیگ ۲ دست وپا میزد اما حالا به همت ابر و باد ومه خورشید و تدبیر وامید و انرژی تقویتی هورمونی تیمی و خواب آلودگی رسانه های پرشرف و سرشار از انصاف و جوانمردی که همچون راهبری! بیدار بر سر گردنه فوتبال ایران جا خوش کرده اند تا به سرعت هرچه تمام تررکورد صعود از لیگ ۲ به لیگ برتر و اکنون موفقیت در جام حذفی را به کارنامه نه چندان سپید خود اضافه کنند و در پس آن در صورت تحقق این خیال باطل با قرار گرفتن در برابر دیگر تیم نامبارک شهرشان سناریویی جدید در پروژه رسانه ای هوادار سازی برای برجسته نمودن این مقوله برای توجیه باجگیری های بیشتر فراهم شود
امیدوارم هواداران ومسئولین شهرستان انزلی ضمن تبیین اهمیت نتیجه این بازی برای بازیکنان ملوان و ایجاد روحیه مضاعف و تخصیص پاداش برای تیم ملوان و حضور پر رنگ در تمرینات پیشرو تیم ملوان به کمک ملوان آمده تا به سلامت و با موفقیت از این گذرگاه عبور کنیم

پاسخ