82027008-70636414[1]

مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اظهار امیدواری از کسب سه امتیاز بازی با پرسپولیس گفت: به همت طرفداران و با پیروزی در این میدان، شادی را به هواداران ملوان هدیه می کنیم.
محمد قدیربحری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا به بازی حساس ملوانان مقابل پرسپولیس اشاره و اظهار کرد: باتوجه به حساسیت موجود در کسب سه امتیاز این بازی، در مقابل پرسپولیس محکوم به برد هستیم.
وی افزود: با توجه به انگیزه همه بازیکنان، پیروزی ملوانان در مقابل سرخ پوشان تهرانی، حتمی است.
وی ادامه داد: با وجود اینکه پرسپولیس درنیم فصل دوم لیگ پانزدهم نتایج خوبی را کسب کرده، اما بازی در زمین ملوان برای این تیم همواره مشکل ساز بوده است.
قدیربحری هواداران را تیم دوم ملوان دانست و تصریح کرد: با توجه به شرایط خوب روحی و روانی موجود در تیم، ملوانان مصمم به کسب سه امتیاز این دیدار حساس بوده و با همت همه بازیکنان با دست پر از زمین مسابقه خارج می شویم.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های لیگ برتر و از هفته بیست و پنجم، ساعت ۱۷ و ۳۰دقیقه امروز (شنبه) در ورزشگاه تختی انزلی میزبان پرسپولیس تهران است.
ملوانان با کسب ۲۳ امتیاز از ۲۴ بازی در رده سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر جای دارند و سرخ پوشان پایتخت نیز با کسب ۴۲ امتیاز از همین تعداد بازی، مکان سوم جدول را از آن خود کرده اند.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *