DSC_0123

به گزارش انزلی کلاب، تیم فوتبال امید ملوان بندر انزلی بعد از ظهر امروز موفق شد در چهارچوب مسابقات لیگ برتر امیدهای کشور میزبان خود برق شیراز را با یک گل شکست دهد و صدر نشینی خود را تثبیت کند.

محمد قدیر بحری در رابطه با این بازی به انزلی کلاب گفت: بازی بسیار خوبی کردیم و تیم حریف را تحت فشار قرار دادیم، آنها با ارسال توپ به پشت دفاع ما قصد نفوذ داشتند که مدافعین ما هوشیار بودند و راه های نفوذ را بستند، ضمن اینکه ما سید جمال حسینی را نیز در اختیار نداشتیم اما بازیکن جایگزین وظیفه خود را به خوبی انجام داد.

سرمربی امید ملوان در ادامه افزود: ما می توانستیم در این دیدار با سه گل پیروز شویم، اما ضربه سر آرمان رمضانی در مقابل دروازه خالی تبدیل به گل نشد و ضربه شاهین ساقبی نیز به تیرک دروازه اصابت کرد، اما خدا را شکر می کنیم که آرمان رمضانی در دقیقه ۶۵ تک گل این بازی را به ثمر رساند تا ما ۳امتیاز شیرین دیگر را کسب کنیم.

قدیر بحری در پایان اظهار داشت: نتایج این هفته از رقابتها کاملا” به نفع ما رقم خورد و اکنون با یک بازی کمتر و ۴امتیاز اختلاف در صدر جدول هستیم و هفته آینده یک دیدار حساس با سپاهان اصفهان داریم که نتیجه آن دیدار از اهمیت زیادی برخوردار است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۳ بهمن ۱۳۹۱

زنده باد قدیر بحری …. به امید قهرمانی امیدهای ملوان. آکادمی بازیکن سازی ملوان غوغا میکنه …

پاسخ

مژگان

mojshekan

۱۳ بهمن ۱۳۹۱

شاهین ثاقبی پدیده ی آینده ی فوتبال ایران خواهد بود، انشاءالله…

پاسخ