IMG

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، عصر امروز (هجدهم آبان) تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و رهپویان رضوانشهر در دیداری تدارکاتی در زمین اخصاصی باشگاه ملوان (شهید نامجو) مقابل هم قرار گرفتند که در پایان این دیدار دوستانه با نتیجه بدون گل خاتمه یافت.

از نکات مثبت این دیدار استفاده از استعدادهای آکادمی باشگاه ملوان بود و به همین دلیل سراغ مربی تیم ملوان رفتیم تا نظر او را در رابطه با کیفیت این بازیکنان جویا شویم.

محمد قدیر بحری در رابطه با شرایط این دیدار گفت: از آنجایی که در این دیدار به بازیکنان اصلی که مقابل ذوب آهن بازی کرده بودند استراحت داده بودیم، از بازیکنان جوان و آینده دار باشگاه استفاده کردیم که اتفاقا تعدادی از آنها مورد توجه سرمربی قرار گرفتند.

مربی ملوان با اشاره به اینکه سه بازیکن از جوانان این باشگاه مورد تایید میسیلویچ بودند افزود: حافظ یعقوبی که یک هافبک بسیار خوب است به همراه حامد قنبری در خط حمله و احسان پور غلامی که از خانواده کاملا فوتبالی است در پایان این دیدار مورد توجه سرمربی قرار گرفتند و با توجه به توانایی هایی که دارند و اعتقادی که سرمربی ملوان به بازیکنان جوان دارد بعید نیست که در نیم فصل دوم به تیم بزرگسالان اضافه شوند.

قدیر بحری با ابراز امیدواری از بقای ملوان در لیگ برتر گفت: سرمربی خارجی ملوان اعتقاد زیادی به نظم و انظباط دارد و با توجه به اینکه فوتبال شناور در دستور کارش است من قول می دهم اگر بازیکنان بتوانند اهداف او را در زمین پیاده کنند به راحتی می توانیم مکان مناسبی در جدول لیگ برتر را تصاحب کنیم.

وی با بیان اینکه در نیم فصل دوم بازیکنان خوبی به ملوان اضافه خواهند شد، خاطر نشان کرد: حسین ماهینی و آرش افشین بازیکنان با کیفیتی هستند و صحبتهایی مبنی بر بازگشت پژمان نوری شنیده ایم که با اضافه شدن این بازیکنان و چند بازیکن خوب دیگر تیم به خوبی تقویت می شود و مردم می توانند از دیدن بازیهای ملوان لذت ببرند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

احمدی

۱۸ آبان ۱۳۹۳

به نظر بنده بیش از اندازه به موضوع ملوان پرداخته شده ،گواینکه تمام مشکلات این شهر ملوان نیست!جوان این شهر مشکلات مهمتر ،از جمله مسکن ، اشتغال و ازدواج داره .لطفا کمی هم به این مسائل بپردازید .

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ آبان ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱:

ملوان فقط یک تیم نیست
ملوان صدای غرور و غیرت ماست

گیلک پاسخ در تاريخ آبان ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۰۹:

کاملا با آقا یا خانم احمدی موافقم.احساسات جوانان متحد انزلی هم قابل درک است.اما فکر میکنم اگر غرور و غیرت هر کسی دست خودش باشد بهتر است تا به دست مسئولان تیم ملوان و یا بازیکنان آن سپرده شود زیرا واقعا ریسک بزرگی است.

sari

۱۸ آبان ۱۳۹۳

آیا ما بین نیم فصل ما نمی توانستیم .یک بازیکن .خارجی ویا داخلی جذب نمائیم.
…………….اگر واقعا نداشتیم باید بگوئیم مخصر اصلی مربی باشگاه ملوان بوده که با تعقیرات اینچنینی ویا با آوردن این همه بازیکن تازه وجوان .فکری به حال آینده که ملوان بعد از چند بازیکن .به کدام مهره نیاز خواهد پیدا کرد. دست به کار شده..
ولی تا جای به عقل اینجانب می کشد .به نظرم ما می توانستیم با جذب یک بازیکن خارجی با تجربه یعنی با اندکی حزینه همه مشکلات ملوان را رفع نمائیم حتی می توانستیم در رده دومی ویا سومی قرار بگیریم.
اکر غیر از باشد بای بگویم .صحبت حزینه نکردن و ودیگر اینکه وعده های آینده هم الکی وسیاه بازی کاری می باشد..
زیرا کورو کچل حرفه ای وغیر حرفه همه متوجه شده بودنند که با یک بازیکن قهرمانی ملوان ۱۰۰ در در می باشد. وکار ملوان بجای نکشد که امروز دوستداران وعاشقان ملوان به همین راحتی در کنار ویا باشگاه ملوان نباشند.

پاسخ