ghadir-bahri

تیم فوتبال امید ملوان بندرانزلی خود را برای حضور در مسابقات لیگ برتر امیدهای کشور آماده می کند و سرمربی این تیم محمد قدیر بحری همچون همیشه تمام تلاش خود را می کند تا تیمی در حد و اندازه های نام ملوان آماده کند.

پایگاه اینترنتی انزلی کلاب همچون سال گذشته وظیفه خود می داند مسائل تیمهای پایه ملوان و بازیهای آنها را پوشش دهد و در اولین گام سراغ آقای محمد قدیر بحری رفتیم تا  در مورد تیم امید ملوان و شرایط تیمهای پایه گفتگویی با ایشان داشته باشیم.

انزلی کلاب: آقای قدیر بحری از امیدهای ملوان چه خبر؟

تیم امید هر روز در حال بهتر شدن است و ما ۴۰ جلسه تمرین کرده ایم اما متاسفانه همچنان با کمبود امکانات مواجه هستیم.

انزلی کلاب: آقای قدیر بحری از امیدهای نا امید شده ملوان چه خبر؟

اگر منظورتان همان امیدهای سال گذشته است باید بگویم در حق این بچه ها ظلم شده است، حتی یک نفر از این بچه ها جذب تیم بزرگسالان نشده اند، این در حالی است که سید جمال حسینی با قراردادی مناسب به تبریز رفت و سیروس صادقیانی به پیکان تهران پیوست، تیمهای سپاهان و ذوب آهن برای جذب حسین محبی با من تماس گرفته بودند اما این بازیکن به امید پیوستن به ملوان فرصتهایش را از دست داد، بازیکنان دیگری نیز بودند که به راحتی می توانستند در لیگ برتر بازی کنند اما…

انزلی کلاب: برخی بازیکنان می گویند باشگاه ملوان بعد از اینکه آنها را جذب نکرد ۱۰۰ هزار تومان هم از هر کدام بابت بازی در تیم دیگر گرفته است، شما در جریان هستید؟

من هم این موضوع را شنیده ام و تا آنجایی که می دانم کیانوش پرهیزگار و حسین محبی این مبلغ را پرداخت کرده اند.

انزلی کلاب: اکثر این بازیکنان از نونهالان در تیم ملوان بوده اند و زندگیشان در فوتبال خلاصه شده است، حالا تکلیفشان چه می شود؟

سال گذشته در تست تیم امید حدود ۵۰۰ نفر شرکت کردند و امسال در این تست فقط ۱۵۰ نفر شرکت کردند و این نشان می دهد بازیکنان به باشگاه ملوان بی اعتماد شده اند و می دانند با ورود به تیمهای پایه ملوان امید چندانی به پیشرفت و رسیدن به سطح اول فوتبال نخواهند داشت، بازکنانی که می توانستند با بازی در لیگ به جایی برسند حالا باید کارگری کنند زیرا در زندگیشان برای فوتبالیست شدن تلاش کردند اما به حق خود نرسیدند.

انزلی کلاب: با این اوضاع آینده ملوان را چگونه پیش بینی می کنید؟

اگر به ملوان می گویند تیم ریشه دار به این خاطر است که ملوان یک مکتب است و همواره از تیمهای پایه خود بازیکن گرفته است و تیمهای پایه ریشه ملوان محسوب می شوند و به نظر من با این اوضاع ریشه ملوان خشکیده می شود، در تیم بزرگسالان بازیکنان چند صد میلیونی جذب شده اند که حتی بازی هم نمی کنند در حالی که بازیکنان امید با دریافت ۵ میلیون می توانستند برای تیم مفید تر باشند اما هیچ توجهی به آنها نشد.

انزلی کلاب: نظرتان در مورد تیم بزرگسالان و نتایج کسب شده چیست؟

تیم ملوان دو چهره شده است، یک روز مس را در کرمان می برد و یک روز در انزلی  با ۳ گل مغلوب سایپا می شود، دلیل این نوسان را نمی دانم اما تعجب می کنم که چرا از برخی از مهره های بومی و کار آمد استفاده نمی شود، به عنوان مثال در بازی با سایپا با توجه به توپهای بلند و بازی مستقیمی که در دستور کار بود آرمان رمضانی می توانست مفید باشد اما شما دیدید بازیکنانی وارد زمین شدند که از قامت کوتاه و قدرت سر زنی پایین برخوردار بودند، آرمان رمضانی در بازیهای دوستانه نیز چندین گل به ثمر رسانده است و فکر می کنم می توانست به تیم کمک کند، البته این نظر من است و شاید سرمربی ملوان برنامه دیگری داشته باشد، در هر صورت برای تیم بزرگسالان آرزوی موفقیت دارم.

 

 

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۰ شهریور ۱۳۹۲

ممنون کاپیتان قدیر بحری عزیز، مدیران باشگاه باید به خودشون بیان . کسی که ریشه ملوان رو خشک کنه نه ریشه فوتبال انزلی بلکه به فوتبال ایران خیانت کرده….

پاسخ