خبرگزاری فارس: قدیر‌بحری: مساوی هم برابر راه‌آهن قابل قبول نیست/ ملوانی‌ها کم‌نظیر هستند

 

محمد قدیربحری در نشست خبری پیش از بازی با راه‌آهن حضور پیدا کرد و اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که یک بار دیگر در خدمت اصحاب رسانه هستم. ما سه جلسه تمرین خوب داشتیم و بازیکنان شاداب و با انگیزه هستند. اگر شرایط اینگونه ادامه پیدا کند هیچ تیمی جلودار ملوان نیست.

وی درمورد شرایط بازیکنان محروم و مصدوم تیمش برای بازی با راه‌آهن گفت: فقط مازیار زارع را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و احمد آهی هم از ناحیه رباط مصدوم شده است و نمی‌توانیم از وی استفاده کنیم.

مربی تیم ملوان بندرانزلی درخصوص اضافه شدن مهرداد اولادی به جمع ملوانی‌ها، خاطرنشان کرد: روز گذشته کارش تمام شده و به جمع ما اضافه شده است و تیم را همراهی می‌کند. وی در حال حاضر نمی‌تواند ۹۰ دقیقه برای ملوان به میدان برود، اما قطعاً در ادامه از حضور وی استفاده خواهیم کرد.

قدیربحری درخصوص شناخت از تیم راه‌آهن، عنوان کرد: چند فیلم از این تیم دیده‌ام و می‌دانم تیم خوبی است. آنها می‌آیند که بجنگند و امتیاز بگیرند. قطعاً راه‌آهن بازی را می‌بندد، اما ما دستور دادیم که بازیکنان ملوان از دقیقه اول دفاع راه آهن را تحت فشار قرار دهند تا به نتیجه برسیم، چراکه مساوی هم برای ما قابل قبول نیست.

وی با اشاره به حضور تماشاگران، اظهار داشت: باید تشکر کنم از حمید استیلی که برای ملوان زحمت کشید؛ وی انسان خوب و با اخلاقی بود. ما روی سکوها تیم دومی داریم که همیشه حامی ملوان بوده است. اگر این تیم دوم بتوانند مانند همیشه باشد و سنگ تمام بگذارد بدون شک راه‌آهن را شکست خواهیم داد. بازیکنان ملوان به قدری با غیرت هستند و تاکتیک دارند که باید بگویم کم‌نظیر هستند. اگر تیم داخل زمین و روی سکو انگیزه خود را حفظ کنند هیچ تیمی نمی‌تواند مقابل ملوان ایستادگی کند.

مربی تیم ملوان بندرانزلی درخصوص گزینه‌های سرمربیگری این تیم تصریح کرد: من سه جلسه گذشته را با تمام وجود کار کردم. تمرینات ما به قدری شاداب و خوب بود که من امیدوارم نخستین پیروزی را بعد از حدود ۹ هفته به دست بیاوریم. امیدوارم بتوانیم با پیروزی بر راه آهن دل مردم را شاد کنیم. پس از آن هم مسئولان در هر پستی ما را به خدمت بگیرند راضی خواهم بود و به خدمتم ادامه خواهم داد. برای بقای ملوان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *