Bazdid-az-basijian-mantaghe-1393.09.05

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، همزمان با هفته نکو داشت مقام پرشکوه بسیج، معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری به همراه مدیران فرهنگی و اجتماعی این سازمان، با چند تن از بسیجیان برجسته و افتخار آفرین ساکن در محدوده منطقه آزاد انزلی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدارهای صمیمی که در روستاهای مختلف از بسیجیان نقش آفرین و ولایتمدار انجام پذیرفت معاون و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی ضمن تبریک هفته بسیج از جانفشانیهای دوران دفاع مقدس یاد نمود و بسیجیان این منطقه نیز به ذکر خاطرات بیاد ماندنی از صحنه های نبرد حق علیه باطل پرداختند.

سید ضیاء الدین شفیعی ثبات موجود در کشور و حرکت رو به رشد جمهوری اسلامی ایران را مرهون تلاشهای خالصانه و نگرش بسیجی دانست که در زمان جنگ و دوران سازندگی و توسعه اقتصادی از هیچ تلاشی فرو گذاری نکردند.

حاج بهمن پور مقدم برادر شهید و از بسیجیان و مخترعان صنعتی ،عباس بابایی از بسیجیان و آزادگان و میر رسول عزیزی مسن ترین بسیجی دوران عشق و ایثار در محدوده منطقه و پدر شهید از جمله افرادی بودند که مورد تقدیر و سپاس قرار گرفتند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

majid

۶ آذر ۱۳۹۳

نقشه جدید منطقه ازاد رو تو ویکیمپیا اپدیت کردن.غرب سفید رود یعنی بخش غربی کیاشهر رو زدن جزو منطقه ازاد.اقای مسرور اه مردم انزلی پشتته.نه اینکه عشق منطقه ازاد شدن داشته باشیما.نه.ولی این کارت خیانت در امانت بود.ضمناً مگه محیط زیست نگفته که تالاب بوجاق کیاشهر رو به منطقه ازاد نمیده؟پس چرا تو نقشه ویکیمپیا هستش؟اره اقای مسرور پول بندر انزلی رو به جای خرج تالاب انزلی خرج تالاب محلت کن.خیر نمیبینی

پاسخ

مازیار پاسخ در تاريخ آذر ۸ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸:

:yes: :yes: :yes: :yes: