کشتی مسافری،تفریحی میرزا کوچک خان نقطه عطف توسعه گردشگری دریائی در دریای خزر این کشتی اولین شناور مسافری و تفریحی در دریای خزر است که با اهداف گردشگری دریائی وارد این عرصه گردیده است.شناور مذکور با دارا بودن امکانات و تجهیزات مدرن و به روز و با اخذ گواهینامه های دریانوردی از بالاترین مرجع قانونی د رکشور (سازمان بنادر و دریانوردی) میتواند سفرهای دریائی خود را در داخل و خارج از مرزهای آبی  کشور تدارک و حضور قدرتمندانه خود را در پهنه آبهای دریای خزر به منصه ظهور برساند.

هم اکنون کشتی با استقرار در بلوار بندر انزلی پذیرای مسافران این شهر زیبای ساحلی میباشد.

 پرسنل کشتی  میرزا کوچ خان شامل :

   فرمانده : یک نفر

   چیف آفیسر : یک نفر

   ملوان بالای ۵۰۰ تن : یک نفر

   ملوان زیر ۵۰۰ تن : سه نفر

   مدیر ماشین : یک نفر

   افسر دوم : دو نفر

   موتوریست : یک نفر

   آشپز : یک نفر

   مهماندار : هشت نفر

   نظافتچی : دو نفر

لازم به ذکر است کلیه پرسنل کشتی از خدمه تا فرمانده  دارای گواهینامه های دریانوردی بین المللی میباشند  و همواره   سعی شده تا از افراد    با تجربه و زبده در این بخش استفاده گردد .

snapshot_001

از برنامه های آتی این کشتی تفریحی، مسافری میتوان به : 

 الف – در نظر است پس از اجرای طرح سه ماهه پایلوت در تابستان سال ۹۰، بمنظور برقراری سفرهای بین شهری در استان گیلان و مازندران مذاکرات لازم با مسئولین سازمان بنادر و دریانوردی استان گیلان و استان مازندران صورت و پیشنهاد گردد تا زمینه ایجاد امکانات پهلوگیری کشتی میرزا کوچک خان در شهرهای آستارا و نیز نوشهر و فریدون کنار جامه پوشاند و حداقل هفته ای یک مرتبه سفر های دریائی بین شهری جهت توریست و مردم عزیز در استان فراهم گردد.

 ب – امید است با راه اندازی کامل ترمینال مسافری در بندر انزلی زمینه برقراری سفرهای برون مرزی بین بندر انزلی، آستارا، باکو و بالعکس حداقل در فصل بهار سال ۹۱ آغاز گردد.

بدیهیست که در این راستا همه گونه هماهنگی با کشور دوست و همسایه آذربایجان لازم و ضروریست و ایجاد دفاتر نمایندگی جهت برقراری ارتباطات و سایر موارد مرتبط با مسافران و کشتی از دیگر اقدامات اساسی استکه بموازات صورت خواهد پذیرفت.

 ج – راه اندازی کامل و بهره برداری از رستوران کشتی جهت حذف نهار و شام در تمامی ایام هفته از دیگر برنامه های آتی کشتی بوده که با جذب و بکارگیری پیمانکاران قابل مند نیز در آینده نزدیک صورت خواهد پذیرفت.

 د – بهره برداری از کافی شاپ کشتی از  دیگر برنامه های شناور بوده که بموازات خدمات رسانی رستوران این فضا در طول ایام پهلوگیری کشتی در بلوار بندر انزلی فعال بوده و مردم عزیز و توریست بتوانند بنحو مقتضی نیز استفاده نمایند.

علاقه مندان برای هماهنگی هرگونه سمینار، مراسم و … میتوانند از طریق آدرس سایت اختصاصی کشتی میرزا کوچک خان اقدام به رزرو الکترونیک کرده و از پشتیبانی آنلاین آن بهره مند گردند :

www.mk-ship.com

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۱۷ بهمن ۱۳۹۱

بین این “برنامه های آتی کشتی” از این ۴مورد کدوم بندها تا الان اجرا شده؟

پاسخ

مهدی فلک باز

۱۷ بهمن ۱۳۹۱

بند ج (بهره برداری از رستوران کشتی جهت حذف نهار و شام در تمامی ایام هفته) بیشتر در موردش توضیح بدین لطفا

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۷ بهمن ۱۳۹۱

مهدی جان لینک سایت اختصاصی کشتی میرزا کوچک خان رو در انتهای مطلب درج کردیم. پشتیبانی آنلاین هم داره. موفق باشید

پاسخ