n00004481-b

فیروز کریمی با بیان اینکه با باشگاه ملوان قطع همکاری نکرده است، گفت: اهل قهر و نازکردن نیستم ولی خواهان پایان یافتن توهین ها به مالک باشگاه و ایجاد اتحاد بین دوستداران ملوان هستم!

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی شنبه شب در حاشیه دیدار با جمعی از پیشکسوتان فوتبال قزوین در خصوص ترک ناگهانی اش از تمرینات ملوان، گفت: بحث قطع همکاری و قهر کردن مطرح نبود، من به عشق ملوان و مردم فهیم و فوتبال دوست انزلی به این تیم آمدم اما یکسری افراد با فحاشی و توهین به مالک باشگاه که به طور شخصی تیم را اداره و هزینه های بالای حضور در لیگ برتر را تقبل کرده است، موجب دل سرد شدن وی شده اند که من به این موضوع معترض شدم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: آقای سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان زحمات زیادی برای این تیم کشیده و شایسته نیست که با برخی اقدامات ناشایست مانند توهین و فحاشی وی را از فعالیت در فوتبال و سرمایه گذاری در تیم بزرگی چون ملوان دل سرد و ناامید کرد.

وی با بیان اینکه از سرمربی گری ملوان کناره گیری نکرده است، ولی خواستار ایجاد شرایط بهتر برای ادامه کار در این تیم می باشد که این موضوع با حمایت و همراهی مسوولان و فوتبال دوستان انزلی مهیا می شود، گفت: ملوان از بازیکنان، هواداران و مسوولان متعصب و دلسوزی برخوردار است بنابراین اگر همه دست به دست یکدیگر بدهند و یک دل بشوند، بدون شک تیم ریشه دار ملوان در لیگ برتر حفظ خواهد شد.

کریمی در خصوص دیدارهای تدارکاتی پیش بینی شده تیمش و ارتباط این موضوع با ترک تمرینات ملوان نیز گفت: برای برپایی اردو و انجام دو بازی تدارکاتی با صبا و سایپا برنامه ریزی کرده بودیم که عملی نشد و من نیز به این موضوع که موجب عقب افتادن تیم می شود، معترض شدم.

وی با بیان اینکه همه تلاشش را برای خدمت به ملوان به کار گرفته است، گفت: با این وجود برای موفقیت در ادامه لیگ برتر و حفظ تیم ریشه دار ملوان نیاز به حمایت و همراهی هرچه بیشتر مسوولان انزلی داریم.

رسانه ها دیروز (یکشنبه) از خداحافظی و کناره گیری فیروز کریمی از تیم ملوان بندرانزلی خبر داده بودند.

کریمی سومین سرمربی قوی سپیدهای فوتبال ایران در این فصل است.

تیم ملوان بندرانزلی هم اکنون با کسب ۱۱ امتیاز در رده شانزدهم و انتهایی جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور قرار دارد.
منبع: قزوین-ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

majid

۲۲ دی ۱۳۹۳

اتفاقا خوشحال میشیم بری پیش محجوب جونت.
نمیخایم اقا.ملوان سقوط کنه بهتره تا امثال محجوب با روح و روان مردم انزلی بازی کنن.دیگه کار چنتا مسئولی که هممون میدونیم باعث اومدن محجوب شدن از لحاظ سیاسی تمومه

پاسخ

۲۲ دی ۱۳۹۳

لطفا” سلام ما را به آقای فیروز کریمی برسانید و به ایشان بفرمایید اگر این ناز و عشوه ها جزیی از طنازی های معمول ایشان است ، بایستی عرض کنم که زمان خوبی را انتخاب نکرده اند.
ما می دانیم ایشان تبحر خاصی در بکارگیری رسانه ها برای جلب توجه دارند ولی بهتر است این هدف را با کسب نتایج خوب دنبال کنند و مشکلات خود را پیش از رسانه ای کردن ، با باشگاه مطرح کنند.

پاسخ