_MG_3158

/شماره هشت سابق ملوان با جدایی از استقلال بار دیگر به انزلی بازگشت تا شاید بتواند با کمک دیگر هم‌تیمی‌هایش بحران به وجود در ملوان را پایان بخشد/

به گزارش انزلی کلاب به نقل از “ورزش سه” پژمان نوری با دریافت رضایتنامه‌اش از استقلال بار دیگر به ملوان بازگشت تا با پوشیدن شماره هشت این تیم، هواداران به به رقم زدن نتایج خوب ملوان امیدوار کند. ملوانی که این روزها حال و روز خوشی ندارد و خطر سقوط به دسته یک را به شدت احساس می کند.

نوری درباره بازگشتش به ملوان به “ورزش سه” گفت: ملوان خانه من است و به خانه ام بازگشته ام و احساس خوبی از این اتفاق دارم. من بچه این آب و خاکم، ملوان به گردن من حق دارد و یک فرزند هر چقدر هم که پر شر و شور باشد و هر چقدر هم که مسیرش تغییر کند هرگز برای بازگشت به خانه نیازی به دلیل ندارد، امروز که ملوان به من نیاز دارد با همه قلبم رهسپار انزلی خواهم شد.

شماره هشت ملوان درباره دلیل ترک این تیم گفت: قبلا به این سوال پاسخ گفته‌ام و نمی خواهم اکنون به جزئیات و پشت پرده آن بپردازم، اما قول می دهم بعد از اینکه خیالمان از ماندن در لیگ برتر راحت شد در یک برنامه زنده تلوزیونی همه واقعیت ها را بگویم تا مردم خودشان در مورد من قضاوت کنند، آن زمان مصلحت تیم در رفتن من بود و نبود من به کسب نتایج بهتر در آن زمان کمک می کرد که چنین هم شد، امروز هم حس میکنم که کاری از دستم بر می آید و اگر در این زمینه کوتاهی کنم نمی توانم با خودم کنار بیایم. از زمانی که پشت فنس های ورزشگاه تختی رویای پوشیدن پیراهن ملوان را هدف خود کردم، تا روزی که به همراه هم سن و سالان خود پس از سالها ملوان را به سطح اول فوتبال کشور بازگرداندیم و تا همیشه، ملوان اوج قداست و احترام به روح فوتبال برای من بوده و خواهد بود.

نوری با اشاره به اینکه هرگز برای دریافت پول بیشتر ملوان را ترک نکرده گفت: هیچ کس نمی تواند ادعا کند پول برایش اهمیت ندارد، برای من هم مسائل مالی مهم است اما مطمئن باشید دلیل تصمیم من پول نبوده است، من آخرین فصلی که در ملوان حضور داشتم با پیشنهاد وسوسه برانگیزی از سوی پرسپولیس مواجه شدم که با قرارداد غیر قابل مقایسه ای در ملوان ماندم، ضمن اینکه اگر قرار بود در تیم پر طرفدار بازی کنم همان سال به پرسپولیس می رفتم.

بازیکن سابق استقلال با اعلام اینکه از تیم‌های دیگر هم پیشنهاد داشته، گفت: بله از سه تیم لیگ برتری که در نیمه بالای جدول هستند پیشنهاد دارم اما اگر قرار بود به تیمی غیر از ملوان بروم در همین استقلال می ماندم. برای من جدول لیگ برتر و معادلات روی کاغذ پشیزی ارزش ندارد و قرار هم نیست خودمان را با جدول لیگ تطبیق دهیم، همه بازیهای لیگ برای ما حکم فینال را دارد و همه تلاشمان را به کار می گیریم که همه معادلات را به هم بزنیم و در این مسیر یک همت و اتحاد جمعی لازمه ی کار ماست.

وی ادامه داد: باید اتحاد و همبستگی مردم انزلی و هواداران ملوان در سراسر استان گیلان را به نمایش بگذاریم. انزلی چی ها به شگفتی سازی شهرت دارند و اگر قرار به پایان کار نیز باشد من ترجیح می دهم کارم در بندر و کنار دریا به پایان برسد، اما برای ملوان پایان کار معنایی ندارد ما بچه ی دریا هستیم و به امید خدا از این توفان نیز سربلند عبور خواهیم کرد.

نوری در ادامه گفت مشکلی با کسی در ملوان و انزلی ندارد: من با هیچکس در ملوان مشکلی نداشته و ندارم، از بزرگ و کوچک همواره سعی کرده ام احترام همه را نگه دارم و ملوان در حال حاضر یازده سرباز در زمین می خواهد و اگر همه پشت هم نباشیم و برای یک هدف که حفظ نام ملوان است تلاش نکنیم دودش به چشم همه هواداران ملوان خواهد رفت، پس باید همه هم قسم شویم که تا پای جان برای حفظ تنها سهمیه استان گیلان و آبروی فوتبال شمال کشور بجنگیم.

وی افزود: ملوان در هر شرایط در قلب همه انزلی چی ها قهرمان است و تنها یک راه برای موفقیت پیش رو دارد، فقط کافیست که ملوان باشیم نه بیشتر و نه کمتر، من باور دارم که با اتحاد و همدلی این کشتی به ساحل آرامش می رسد.

بازیکن جدید ملوان درباره دلیل جدایی اش از استقلال گفت: اتفاقا من در استقلال شرایط خوبی داشتم و در اکثر دیدارها در ترکیب ثابت بودم، من این تیم را شانس اول قهرمانی می دانم زیرا تجربه قلعه نویی در نیم فصل دوم برگ برنده استقلال خواهد بود، در نیم فصل اول مصدومیت بازیکنان و بدشانسی باعث شد استقلال صدر جدول را از دست دهد اما مطمئن باشید این تیم در نیم فصل دوم شانس اول قهرمانی است.

وی در پایان گفت: ضمن اینکه لازم است یک تشکر ویژه از امیر قلعه نویی داشته باشم که شرایط مرا درک کرد و رضایت نامه ام را داد تا به ملوان بازگردم، از هواداران استقلال بخاطر ترک باشگاه عذرخواهی میکنم و از همه آنها تشکر می کنم که در این مدت همواره مرا مورد حمایتهای خود قرار دادند.

منبع: varzesh3.com

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محمد (فعال محیط زیست)

۸ آذر ۱۳۹۳

این بهترین شوکی بود که میتونست به این تیم وارد بشه. به امید ماندن ملوان در لیگ برتر

پاسخ

لیلا

۸ آذر ۱۳۹۳

آن همه ناز وتنعم که خزان میفرمود
عاقبت درقدم باد بهار آخر شد
آن پریشانی شبهای دراز وغم دل
همه در سایه گیسوی نگار آخرشد
ساقیا لطف نمودی قدحت پر می باد
که به تدبیر تو تشویش خمار آخر شد
خوش اومدی آبااااااااااااااااااااااااای قدمت خیر باشه برامون
به امیدروزهای اوج قوی سپیدمان. :rose: :rose: :rose:

پاسخ

رضا

۸ آذر ۱۳۹۳

مردماانزلی زحمات چندین ساله پژمان رو در سالهای گذشته فراموش نمیکنن. آفرین به تو که بموقع به خانه ات برگشتی و امیدواریم،خوش قدم باشی پژمان جان. :soccer:

پاسخ

ایمان

۸ آذر ۱۳۹۳

درود بر تو………..دوستت داریم

پاسخ

محمد حسین

۸ آذر ۱۳۹۳

خوش امدی پاول ندود :deadrose:

پاسخ

حسام

۸ آذر ۱۳۹۳

like boy :inlove: :rain:

پاسخ

ابراهیم

۸ آذر ۱۳۹۳

موجیم که اسودگی عدم ماست

همه باید کمک کنیم تا اوضاع و احوال قوی سفید خوب بشه .

پاسخ

alireza

۸ آذر ۱۳۹۳

فقط میخوام بدونم چرا … ؟؟؟

چرا باید تیمی که ۷ جدول فصل قبل شده ، بهترین تیمه نیم فصل دوم بوده ، تمام بازیکنانش با هم رفیق بودن و برای ملوان جون میدادند به یکباره مدیر عامل و هیئت مدیره و بازکینان و کادر مربیگری و سرمربی و سرپرست و مدیر رسانه ای و … عوض بشن !
چرا باید تیمی که از اولش معلوم بود سرمربی نمیتونه تیم رو هدای کنه بهش فرصت دادین !
چرا تیمی که بازیکن نداره رو هی سرمربی عوض میکنین!
چرا کادر مربی با دانش فصل قبل تیم باید جاش به ۲ ،۳ تا مربی بده که اخره کارشون این باشه که ۴ تا بچه رو تمرین بدن !
چرا مالکی که حرفش با عملش این قدر با هم فرق داره روبهش اجازه فعالیت دادند!
چرا باید بهترین تیم شهرستانی به این حالو روز بیفته !
چرا باید بهترین تیمه مردمی به سیاسی ترین تیمه کشور تبدیل شه !!
چرا هیئت مدیره ای که عرضه انتخاب یه مدیر عامل فوتبالی رو نداره باید بهش اجازه فعالیت بدین !
چـــرا …!؟؟؟؟ چرا واقعا !
یعنی شما از اینا چه سودی میبرید !!!
مگه ما هوادارا چیکارتون کردیم؟؟؟

پاسخ

گل بوته

۸ آذر ۱۳۹۳

چقدر قیافه پژمان زیباست ای خدا…چقدر از این تیپ قیافه های انزلیچی خوشم میاد چشم های سبز مادربزرگم رو داره. خدا عمر بچه های شهرم رو هر جای دنیا هستن دراز کنه و البته با عزت
پ.ن. خیلی مردم انزلی رو دوست دارم. همیشه سعی کردم حداکثر فاصله عاطفی رو از ناسیونالیزم حفظ کنم ولی مقابل مردم غازیان و انزلی و روستاهای اطرافش کم میارم یعنی مام میهن که میگن برای من انزلیه
ببخشید همیشه تو کامنتام سایه خودشیفتگی هست اما میخوام فریاد بزنم من عاشق انزلیم نمیتونم و با حرفهام خودم رو به سمت خودخواهی و خودگویی تحریف میکنم

پاسخ