82308513-711734711

 

اعضای دبیرخانه دائمی جشنواره گل دهی لاله های تالابی انزلی در ششمین روز از هفته کتاب، علاوه بربرگزاری نشست کتاب و کتابخوانی، از فعالان این عرصه نیز تقدیر کردند.
مدیر روابط عمومی شهرداری بندرانزلی  اظهار کرد: به مناسبت هفته کتاب، نشست کتابخوانی با عنوان ‘هرکتاب تجربه تازه ای از زیستن است’ دراین دبیرخانه برگزار شد.
حامد سمیعی افزود: در این نشست با گردهمایی جمعی از علاقمندان و فعالان حوزه کتاب، ۱۴ عنوان کتاب از سوی حاضران معرفی و بخش هایی از آن بازخوانی شد.
وی با اشاره به حضور مریم ساحلی و فاطمه رهبر، دوتن از نویسندگان صاحب قلم اهل انزلی دراین مراسم یادآور شد: اعضای دبیرخانه جشنواره گلدهی لاله تالابی بندرانزلی در راستای تقدیر از فعالیت تنها کتابخانه تخصصی مشارکتی محیط زیستی گیلان و توسعه پایدار، با حضور در دفتر موسسه سبزکاران بالان از تلاشهای اعضای آن برای ترویج فرهنگ مطالعه ، خصوصا کتب تخصصی تقدیرکردند. جشنواره گل دهی لاله های تالابی از سال ۹۴ آغاز به کار کرد و پس از اجرای موفق اولین دوره این جشنواره در تابستان سال گذشته، دبیرخانه آن به صورت دائمی به فعالیت خود در طول سال ادامه می دهد.
بیست و چهارم آبان ماه، روز کتاب و کتابخوانی است و امسال از ۱۵ تا ۲۷ آبان ماه روزهای گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار معرفی شده است./ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *