80904546-5197333

مسئول نهاد کتابخانه های انزلی گفت: در هفته کتاب و کتابخوانی ، در مراسمی از فعالان عرصه فرهنگ کتاب و کتابخوانی تجلیل می شود.

ˈ مسعود اخوان ماسوله ˈ روز جمعه در مصاحبه با ایرنا اظهار کرد: مراسم تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ کتاب و کتابخوانی شامل کتابداران، کتاب خوان ها، نویسندگان ، ناشران در سالن زنده یاد سایه بان انجام می گیرد.

وی مانور تبلیغاتی کتاب به صورت حمل کتاب و شعارهای تشویق به مطالعه توسط دوچرخه سواران در ساعت هشت صبح جمعه اول آذر در خیابان پاسداران انزلی را از دیگر برنامه های این هفته عنوان کرد.

اخوان افزود: برگزاری نمایشگاه کتاب در کتابخانه های شهرستان و مصلی بندرانزلی ، دیدار با ˈ ایرج طویلی ˈ مولف کتاب تاریخچه بندرانزلی و بازدید دانش آموزان و دانشجویان از کتابخانه های شهرستان از دیگر مراسم این هفته است.

وی ادامه داد: ارائه گزارشی از فعالیت های این نهاد و عضو گیری رایگان از نمازگزاران ، سخنرانی در مدارس و دانشگاه های شهرستان و دیدار با خانواده های معظم شهدا و جانبازان برنامه های دیگر در نظر گرفته شده برای این هفته است.

مسوول نهاد کتابخانه های انزلی در خاتمه از افتتاح طبقه سوم کتابخانه امام جعفر صادق(ع) با حضور مسئولان استانی و شهرستانی را یکی دیگر از برنامه های این هفته ذکر کرد.

۲۴ آبان تا اول آذر هفته کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *