IMG_2240

این دوره با شرکت ۶ مدرسه فوتبال طبق بخشنامه ارسالی از سوی آکادمی ملی فوتبال و تحت برنامه GRASSROOTSبرگزار گردید.

با توجه به شرکت ۶ مدرسه فوتبال به نام های راست نیک، ملوان، فرهنگیان، شهدای نویر،محرمی و هئیت فوتبال ،تیمها در ۲ زمین و ۴ کارگاه توانایی های خود را به استعدادیابان که متشکل از آقایان جواد گروهی ، احمد احمدی ، اسفندیار محمدی، رضا فضایلی ، محمد قانعی ، مهدی ستوده، مجید ستوده و مهران نصیری بودند نشان دادند.

IMG_2230

در این برنامه تعداد تیم های شرکت کننده در فستیوال، تعداد زمین و نحوه چیدمان کارگاهها را تعیین می کند و هدف اصلی در کارگاهها سنجش تکنیک فوتبال آموزان توسط استعداد یابان می باشد و تیمها بعد از اتمام فعالیت نباید در همان زمین قبلی بمانند و می بایست از یک زمین به زمین دیگر حرکت نمایند در این برنامه نتایج ثبت نمی شود و هیچ رده بندی صورت نمی پذیرد و حداکثر مدت زمان برگزاری مسابقات دو ساعت و نیم می باشد.

IMG_2243

این دوره با حضور ۹۶ فوتبال آموز در رده سنی زیر ۱۲سال و در زمین شماره یک مجموعه ورزشی تختی برگزار و در پایان ۱۶نفر جهت حضور در تیم منتخب انزلی جهت شرکت در فستیوال استانی انتخاب شدند.

IMG_2248

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۵ شهریور ۱۳۹۲

اتفاقا اینکار شما خیلی جالب می باشد ومی توانند به بچه ها خدمت بزرگی بکنید وسعی کنید اینکار را در شهرهای دیگر این استان هم انجام بدهید.زیرا بهترین ها وهمچنین به بچه ها وخانواده هایشان می توانید روحیه بدهید.اگر هم بتوانید خانواده هایشان را برای دیدن دور هم جمع کنید. ..دیگر اینکه خیلی از بچه ها این استان خجالتی وکم رو می باشند. .در داخل خیلی از این بچه ها هنرهای نهفته که بخاطر کم رو بودن وخجالتی بودن نمایان نمی کنند.وبیشترشان این هنرها را در درونشان دفن می کنند. .با این کارها خدمت بزرگی به این استان می کنید.

پاسخ

یک شهروند از رشت

۵ شهریور ۱۳۹۲

سلام بر مدیر محترم سایت

ببخشید سوالی داشتم از شما؟

شما اطلاع دارید این دوره ی مربیگری بینش مطهر که میگویند برای اولین بار در استان گیلان، در شهر شما یعنی بندرانزلی در حال اجراست در چه مکانهایی برگزار میشود؟

اگر امکان دارد میخواهم بدانم مسئول اجرای این طرح در استان گیلان چه کسی است که به جای اجرای آن در مرکز استان گیلان -رشت- استارتش را از شهر شما زده است؟
و ضمنا اگر اشکالی ندارد ، روز و ساعت کلاسهایی که در بندرانزلی برگزار می شود را بفرمایید و شرایط ثبت نام و شرکت در این طرح را؟ و اینکه چه مدت طول می کشد.

ممنونم

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ شهریور ۷ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۵۵:

معلومه که چرا استارتش از انزلی خورده، چون انزلی یه شهر فوتبالیه!

مهسا

۵ شهریور ۱۳۹۲

:laugh:

پاسخ

انزلی شهر بارانـــــ

۵ شهریور ۱۳۹۲

باز دستــــ اینا درد نکنه که همچین کارایی میکنن..این بچه ها باید بیشتر بهشون توجه بشه هر چی باشه امید های آینده فوتبال شهر هستن

پاسخ