farid

به گزارش انزلی کلاب، عصر امروز تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرانزلی برای برگزاری بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر ایران مهمان دریانوردان بوشهر بود که این دیدار به دلیل حمله هواداران تیم دریانوردان به بازیکنان ملوان نا تمام ماند.

فرید بلوکباشی در رابطه با این اتفاق به خبرنگار انزلی کلاب گفت: متاسفانه تماشاگران بوشهری از دقیقه اول بازی به ناموس بازیکنان ما فحاشی کردند اما بازیکنان به احترام مردم انزلی به کار خود ادامه دادند و بازی را دنبال کردند، به هر حال ما هم سنگ نیستیم و احساس داریم و خانواده  برایمان عزیز است، مگر در فوتبال ساحلی چه چیزی نصیب ما می شود که باید اینگونه توهین بشنویم؟ ما در این بازی از حریف خود در وقت دوم پیش افتادیم اما بعد از اینکه تماشاگران بوشهری تیمشان را در آستانه حذف دیدند بر شدت فحاشی خود افزودند.

بلوکباشی افزود: به دلیل فشار روانی ناجوانمردانه ای که ایجاد شد ما ۳ گل دریافت کردیم و در آستانه حذف شدن قرار گرفتیم اما در حالی که ۴ دقیقه به پایان بازی مانده بود در زمین تیم دریانوردان ما صاحب یک ضربه کاشته شدیم و همانطور که علاقمندان به فوتبال ساحلی می دانند اینگونه موقعیتها همانند پنالتی در فوتبال چمنی است و شانس گل شدن این توپها بسیار بالاست، من پشت توپ ایستادم اما ناگهان چند تماشاگر بوشهری وارد زمین شدند و به وسیله  پایه پرچم نقطه کرنر دو بازیکن ما را  مجروح کردند و ما نیز با دیدن این صحنه به سرعت زمین بازی را ترک کردیم.

بازیکن باشگاه ملوان و تیم ملی  فوتبال ساحلی ادامه داد: ما در آن شرایط امنیت جانی نداشتیم و هر لحظه امکان داشت با چاقو یا چیز دیگری به ما حمله کنند، امیدوارم کمیته انضباطی حق ما را بدهد و اگر تصمیمات نا عادلانه ای در اینباره گرفته شود تیم ملوان از لیگ برتر کناره گیری می کند و بنده نیز از عضویت در تیم ملی انصراف خواهم داد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۷ آبان ۱۳۹۲

……..
روزی نیست که تو خ…. نشنویم قلان طایفه یا فلان خونواده دختری از خونوادشون رو به خاطر بی عفتی سر نبریده باشن.
چند ماه پیش تو ب…. بین دو محله دعوا شد با کلاشینکف چند نفر کشته شدن
تو ع…. و ک…. روز های جمعه و تعطیل اگه غیر بومی بیاد از خونه بیرون چاقو میزننش
باید بیاین اونور ببینین که موتوری ها اگه یه ادم خوشتیپ و ادم حسابی رو ببینن که پیاده هست فوش ناموسی میدن و در میرن
زور گیری و جیب زنی یکی از چیزای عادی تو جنوبه
اینکه تو فوتبال ساحلی به تیم مهمان که پیشه حمله شده برا من یه نفر کاملاً قابل درکه
خدای شکر این آبایان غیورمون سالمن

پاسخ

Anzali Free Zone

۷ آبان ۱۳۹۲

واقعااکه باید خجالت بکشن. باید این تیم و هواداران بی فرهنگش و مسئولین بی لیاقتش که امنیت بازیکنان ملی پوش ملوان رو هم نمیتونن تامین کنن یه درس درست و حسابی بگیرن و حذف بشن. :no:

پاسخ

Anzali Free Zone

۷ آبان ۱۳۹۲

بیشرف ها دارن جو سازی میکنن:
به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، عصر امروز دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران بین تیم‌های ملوان بندر انزلی و دریانوردان بوشهر در ساحل شهر بوشهر برگزار شد؛ در حالی که نتیجه بازی ۳ بر یک به نفع دریانوردان بوشهر بود، دروازه‌بان ملوان با تماشاگران بوشهری درگیر شد و ضمن انجام حرکات زننده، زمین بازی را ترک کرد.

در ادامه مدیرکل و معاون اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر پادرمیانی کرده و خواستار حضور تیم ملوان در زمین شد، اما کادر فنی ملوان اعلام کرد که باید دور زمین فنس کشیده شود تا بازی کنیم. این بازی در حالی برگزار شده بود که با وجود استقبال پرشور هواداران فوتبال در بوشهر هیچ یک از عوامل نیروی انتظامی در کنار زمین حضور نداشتند.

در نهایت این بازی در حالی که سه بر یک به سود دریانوردان بوشهر در جریان بود نیمه تمام پایان یافت.

بازی رفت دو تیم در انزلی ۶ بر ۴ به سود ملوان انزلی پایان یافته بود.

پاسخ

Anzali Free Zone

۷ آبان ۱۳۹۲

مسئولین رسانه ای ملوان خوابن ؟ واقعا که آقای درودگر هم صداش در نمیاد.

پاسخ

sinaclub

Sinaclub

۷ آبان ۱۳۹۲

آخه همه جا باید این بندر زیبا و دوست داشتنى که دروازه اروپاست حقشو بخورند وقریب باشه؟؟؟؟؟؟کجایین مسئولین؟؟ باید حقمون رو بگیریم ازشون،آقاى درودگر بجنب

پاسخ