rasht-airport

مدیرکل فرودگاه گیلان گفت: ۵۲ فرودگاه در کشور زیان ده هستند و فرودگاه سردارجنگل رشت یکی از آنهاست.

فتاح رضوانی در جمع خبرنگاران گفت: فرودگاه سردارجنگل رشت از نظر امکانات یکی از مجهزترین فرودگاههای کشور است اما مسئولیت فرودگاه، تامین زیرساخت‌های تخصصی برای ورود و خروج هواپیماهاست.

رضوانی تصریح کرد: بسته ارائه دستورالعمل‌ها و هدایت‌های تخصصی برای خلبان هواپیما از لحظه برخاستن تا لحظه نشستن از دیگر مسئولیت‌های فرودگاه است.

وی در خصوص وضعیت الحاق فرودگاه گیلان به منطقه آزاد انزلی گفت: لایحه الحاق فرودگاه به منطقه آزاد انزلی در هیئت دولت مناطق آزاد مصوب و تصمیم گرفته شد تا این فرودگاه جزو نفوذ منطقه آزاد قرار گیرد اما زمانی که لایحه مذکور به این اداره کل ارجاع شد به دلیل عدم تطابق نام منطقه آزاد انزلی و فرودگاه رشت لایحه الحاق برگشت داده شد و قرار بر این است تا لایحه مذکور مجددا به صحن علنی مجلس ارائه شود و در صورت تصویب در صحن علنی مجلس اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه فرودگاه سردارجنگل رشت جزء فرودگاه های زیان‌ده کشور است، تصریح کرد: لازم است تا فرودگاه رشت جزء اولویت های استان قرار گیرد.
منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

majid

۲ دی ۱۳۹۳

خسته بند چی کار داری میکنی آخه؟یه عده *** نشستن تو مرکز استان و هر تصمیمی بخان دارن برای انزلی و نابودیش میگیرن. :no: :no:

پاسخ