به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، با نظر هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی فرهاد پور غلامی به مدت سه فصل هدایت قوهای سپید انزلی را به عهده گرفت.

فرهاد پورغلامی سابقه سرمربیگری تیم ملوان بندرانزلی و تیم ملی جوانان را در کارنامه دارد و همچنین به عنوان دستیار در تیم های ملوان، سایپا، تراکتورسازی و پیکان کمک مجید جلالی و محمد احمدزاده بوده است.

پورغلامی سابقه سالها حضور در تیم ملوان در دوران بازیگری خود را در کارنامه دارد و به همراه این تیم موفق به فتح جام حذفی کشور نیز شده است.

همچنین گفته می شود مهدی حسنی مقدم کمک اول فرهاد پورغلامی در تیم ملوان خواهد بود و روز شنبه نوزدهم خرداد ماه مراسم معارفه فرهاد پورغلامی برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

سروش ملت پرست

۱۳ خرداد ۱۳۹۷

…هرچند مدتهاست ملوان{{{{{ به اندازه: مسئولیت ناشناسی و محافظه کاری و عدم کمترین جسارت و خلاقیت شخصیتهای حقوقی مرتبط با ملوان}}}}} — که خیلی هایشان در زمره مسئولان شهری انزلی هم هستند—- کلیشه وار و نحیف و توسری خور و پلاسیده شده است………….. اما یاد و خاطرات فرهاد پورغلامی عزیز این گلزن ترین مدافع تاریخ ملوان بندرانزلی گرامی باد……….. آقا فرهادی که به عنوان سرمربی کاربلد وبی حاشیه تیم ملوان حقیقتا قهرمان جام حذفی ///۱۳۹۰ /////ایفای نقش کرد………….حتی اگر سیاست کثیف آن جام خونین را با ناداوری وباتوم و نامردمی به سرخ پوشان داد…………………و چند ماه بعد که چون همیشه خبر جذاب حذف سرخ پوشان را شنیدم بی اندازه جذاب بود وخدا را شکر کردم………………..هنوز تا اسفند ۱۳۹۹ کلی فرصت داره آقا فرهاد تا دست در دست همکاران و مهمتر با اتکا به وحدت بی چون و چرای انزلیچی ها و ملوانیها …………………..سرانجام ۳۰ سال پس از قهرمانی ملوان در اسفند ۱۳۶۹ جام قهرمانی از آن ملوان شود………………. قطعا هیچ معجزه ای برای ملوان در راه نیست……معجزه فقط و فقط اتحاد ملوانی ها و انزلیچی هاست و در مراتب بعد فهمیدن و فهماندن این سرمایه اجتماعی غرور انگیز مردمی به مسئولان وسیاسیون…….

پاسخ