81343435-6003769

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندر انزلی با اشاره به شعار هفته ناجا مبنی بر پلیس، تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار گفت: این هفته مجالی برای نزدیکی بیشتر اقشار مختلف مردم و آشنایی آنان با فعالیت های متنوع نیروی انتظامی است.

 

سرهنگ پاسدار هرمز عشقی روز پنجشنبه در گفتگو با ایرنا با اشاره به اینکه به منظور همه جانبه نگری و وحدت رویه در اجرای برنامه های این هفته ، هر روز نامگذاری ویژه ای دارد، افزود : تلاش کردیم تا مجموعه نیروی انتظامی شهرستان نیز از این فرصت برای ارتباط بهینه و نزدیکتر با اقشار جامعه استفاده کنیم .

وی گفت: در این هفته ضمن اجرای برنامه های سنواتی نظیر برگزاری صبحگاه مشترک ، اجرای رژه خودرویی نیروی انتظامی شهرستان انزلی با همراهی اورژانس ، آتش نشانی ، هلال احمر، نیروی دریایی ، بنادر و دریانوردی و پلیس راهور برگزار شد.

عشقی خاطرنشان کرد : بدلیل تقارن روزجهانی کودک با هفته ناجا برنامه های ویژه ای برای خردسالان و دانش آموزان شامل بازدید از کلانتری ، آموزش مهارت های اجتماعی با برگزاری نمایشگاه جنبی در محل مهد و مدارس تدارک دیده شد که بازخورد بسیار خوبی از طرف بچه ها و مربیان و معلمان آنها داشت.

همچنین کودکان پرورشگاه’ سبز اندیشان وطن’ از کلانتری ۱۲ بازدید کردند و از نزدیک با نوع و نحوه فعالیتهای پلیس آشنا شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان انزلی در بخش دیگر از گفتگو با ایرنا به برگزاری جلسه مشترک با اصناف اشاره و تصریح کرد : امنیت پشتوانه و مشعل فروزان توسعه اقتصادی کشور است که در شکوفایی رفاه اجتماعی سهمی بسزا دارد.

وی با اشاره به تقدیر دایره اماکن نیروی انتظامی از اصنافی که در نصب دوربین و پروانه کسب تعامل خوبی با نیروی انتظامی دارند، گفت: با توجه به بافت تجاری شهرستان نوع جرایم پیچیده تر است لذا از عموم صنوف می خواهیم که نصب دوربین مداربسته را جدی بگیرند.

عشقی افزود: در این هفته جمعی از دانشجویان حقوق نیز با حضور در نیروی انتظامی در نشستی تخصصی – کارگاهی با نحوه تعامل نیروی انتظامی و دستگاه قضا در تشکیل پرونده و ارجاعات آشنا شدند.

وی گفت: همچنین پرسنل نیروی انتظامی بندر انزلی با حضور در پایگاه انتقال خون، به همشهریان نیازمند ، خون اهدا کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان انزلی اضافه کرد : برنامه پیاده روی خانوادگی ، حضور در نماز جمعه و سخنرانی پیش از خطبه ، سخنرانی فرماندهی پلیس فتا در دانشگاه و دیدار و تجلیل از خانواده شهدای نیروی انتظامی از دیگر برنامه های اجتماعی ناجا دراین هفته بوده است.

شهرستان انزلی در ۴۰ کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان واقع است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مهدی

۱۸ مهر ۱۳۹۳

بنظر من نیروی انتظامی انزلی بخواد ماشین های منطقه آزاد بگیره خیلی خوب میشه لطفا به گوش مسئولین برسونین

پاسخ