‌فرماندار بندرانزلی با بیان اینکه بیش از ۵۰۰ میلی متر در شهرستان بندرانزلی بارندگی داشتیم، یادآور شد: در حال حاضر هیچگونه مشکلی در شهرستان وجود ندارد و هیچ آب گرفتگی در سطح شهر مشاهده نمی شود.

‌میرشمس مومنی زاده در گفت‌وگو با ایسنا‌، درخصوص بارندگی‌های اخیر در شهرستان بندرانزلی‌، اظهار کرد: با توجه به تحت تاثیر قرار گرفتن کل استان از توده هوایی اخیر، شهرستان بندرانزلی نیز از بارش باران زیادی برخوردار بود.

فرماندار بندرانزلی با بیان اینکه با توجه به شدت بارش باران احتمال آب گرفتگی دور از انتظار نبود، افزود: شهرستان بندرانزلی از نظر تجهیزات و آمادگی نیروهای امدادی در وضعیت مناسبی به سر می برد و مشکلی در این خصوص نداشتیم.

وی با اشاره به اینکه تنها در یکی دو نقطه از شهر بندرانزلی آب گرفتگی داشتیم، اضافه کرد: این آب گرفتگی ها در سطح شهر بندرانزلی رفع شده است و خوشبختانه در روستاها نیز مشکلی از نظر آب گرفتگی نداشتیم.

مومنی زاده با بیان اینکه بیش از ۵۰۰ میلی متر در شهرستان بندرانزلی بارندگی داشتیم، یادآور شد: در حال حاضر هیچگونه مشکلی در شهرستان وجود ندارد و هیچ آب گرفتگی در سطح شهر مشاهده نمی شود./ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *