فرماندار سابق انزلی،سرپرست جدید فرمانداری نوشهر شد
عبدالصمد صفرنژاد با حکم محمد اسلامی استاندار مازندران به عنوان سرپرست جدید فرمانداری نوشهرمنصوب شد .

به گزارش انزلی کلاب به نقل از گیل خبر، علیرضا یونسی در این آئین ضمن قدردانی از تلاش های علی شادمان فرماندار سابق شهرستان نوشهر عبدالصمد صفرنژاد را به عنوان سرپرست فرمانداری نوشهر معرفی کرد.
عبدالصمد صفرنژاد با حکم محمد اسلامی استاندار مازندران به عنوان سرپرست جدید فرمانداری نوشهرمنصوب شد .
وی سابقه فرماندار در شهرستان های بندرانزلی و ماسال در استان گیلان ، چناران و شیروان در استان های خراسان رضوی و شمالی و رامسر در استان مازندران در کارنامه دارد.
حجت الاسلام محمود مشایخ ‌امام جمعه شهرستان نوشهر درآئین معارفه فرماندار این شهرستان به خصوصیات یک فرماندار در نظام اسلامی اشاره کرد و افزود : فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت باید قانونمندی، رعایت عدالت، استفاده از افراد متعهد و متخصص و دلسوز، دوری از حاشیه، ساده زیستی، تقوی و پایبندی به ارزش های اسلامی را مد نظر داشته و به عنوان یک امانتدار با رانت و فساد مبارزه کند و در عین حال باید پاسخگوی رفتار و عملکرد خود باشد.
عبدالصمد صفرنژاد، سرپرست جدید فرمانداری نوشهر نیز در این آئین بر بهره گیری مناسب از تمامی ظرفیت های شهرستان به دور از مسایل سیاسی تاکید کرد و خواستار جدیت، انسجام و تعامل بیش از پیش مسئولان برای توسعه شهرستان گردشگرپذیر نوشهر به ویژه در ارتقای ظرفیت و جاذبه های گردشگری نوشهر شد.
علی شادمان فرماندار سابق این شهرستان که بیش از ۲۵ ماه سکان فرمانداری نوشهر را بر عهده داشت با حکم استاندار مازندران به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان نور منصوب شد.
شهرستان نوشهر با ۱۳۰ هزار نفر در غرب استان مازندران ، سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *