81969529-70532374[1]

فرماندار بندرانزلی با بیان اینکه جهادسازندگی و دفاع مقدس محور موضوعی برگزاری یادواره شهدا در انزلی است، گفت: یادواره شهید بهرام گل آور فرمانده جهادگر بندرانزلی برگزار می شود.

عبدالصمد صفرنژاد،اظهار کرد:در راستای برگزاری کنگره ملی ۸۰۰۰ شهید والا مقام استان گیلان ۱۶ یادواره موضوعی در سطح استان برگزار می شود و در شهرستان بندر انزلی به یاد فرمانده جهادگر شهید بهرام گل آور یادواره شهدای جهاد سازندگی و دفاع مقدس برگزار می شود.

وی افزود:با برگزاری یادواره شهدا با موضوعات تخصصی از جمله جهاد سازندگی،می توانیم نسل جوان انقلاب را با رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس آشنا کنیم و یاد و خاطره شهیدان را در دل جامعه و آحاد مردم زنده نگه داریم.

صفرنژاد تصریح کرد:از دیگر برنامه های این شهرستان در راستای برگزاری کنگره ملی ۸۰۰۰ شهید استان گیلان، رونمایی از ۶سردیس فرماندهان جنگ این منطقه، بازدید از خانواده معظم شهدا و ایثارگران، نصب تابلوی یادمان شهدا در نقاط مختلف شهری و برگزاری نمایشگاه تخصصی جهاد سازندگی و دفاع مقدس با همت جهاد کشاورزی شهرستان و سایر دستگاه های مربوطه است.

فرماندار بندرانزلی یادآور شد: برگزاری یادواره های موضوعی علاوه بر زنده نگه داشتن یاد شهدا کمک می کند تا دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های علمی و سایر عرصه ها بازگو شود.

وی خاطرنشان کرد: یادواره شهید بهرام گل آور فرمانده جهادگر بندر انزلی ۲۴ فروردین برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا؛ شهید بهرام گل آور فرماندهی گردان ۱۴ صاحب الزمان( عج )،در رسته مهندسی رزمی جهاد سازندگی را بر عهده داشت و در ۴ تیر سال ۶۷ در جزیره مجنون بر اثر بمباران شیمیایی دشمن، دعوت حق را لبیک گفت و به وصال معشوق نائل آمد و با عرشیان هم نوا شد.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *