‌باشگاه ملوان بندرانزلی به یک حامی مالی قوی نیاز دارد

فرماندار بندرانزلی گفت:‌ بسیاری از مشکلات و چالش‌های موجود در باشگاه ملوان بندرانزلی با وجود یک اسپانسر و حامی مالی قوی برطرف می‌شود.

اسماعیل حیدری‌آزاد صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داست: بسیاری از مشکلات باشگاه فوتبال ملوان بندرانزلی در صورت وجود یک حامی مالی قوی برطرف می‌شود بنابراین برای کمک مؤثر به این باشگاه باید به جذب یک اسپانسر مطمئن اقدام کنیم.

فرماندار بندرانزلی به مشکلات اخیر باشگاه ملوان در نقل و انتقالات بازیکنان اشاره کرد و بیان داشت:‌ به علت انباشت بدهی‌ها این تیم اجازه نقل و انتقال هیچ بازیکنی را ندارد به همین علت در تلاش هستیم با انجام یکسری رایزنی‌ها‌ این مشکل را در نیم فصل دوم برطرف کنیم.

حیدری‌آزاد وجود یک حامی مالی قوی برای حمایت از باشگاه ملوان بندرانزلی را مورد تأکید قرار داد و ابراز داشت: منطقه آزاد انزلی از این حیث شرایط بسیار خوبی دارد بنابراین باید جهت جذب یک اسپانسر قوی برای تیم ملوان بندرانزلی تمهیدات و اقدامات ویژه‌ای را در دستور کار قرار دهیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه ورزشگاه تختی بندرانزلی در شأن ورزش دوستان این شهر نیست افزود: ۴ میلیارد تومان اعتبار برای تأمین میله‌گرد پروژه بازسازی سکوهای این ورزشگاه در نظر گرفته شده است که امیدواریم تمام این مبالغ به موقع جذب شود.

وی با اشاره به اینکه به علت بارندگی‌ها و شرایط جوی شهرستان بندرانزلی کار ساخت سکوهای ورزشگاه تختی این شهر با تأخیر انجام می‌شود گفت: علاوه بر احیاء این ورزشگاه شهرستان بندرانزلی به یک مجموعه ورزشی جدید ۱۵ هزار نفری با امکانات و تجهیزات مدرن نیاز دارد.

فرماندار بندرانزلی روند اجرای کارخانه کمپوست بندرانزلی را نیز متذکر شد و عنوان کرد:‌ تاکنون اقداماتی نظیر اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ و یا عملیات فنس‌کشی برای جلوگیری از ورود احشام سرگردان به محل دپوی زباله‌ها توسط شهرداری به عنوان مجری این پروژه انجام شده است.

حیدری‌آزاد راه‌اندازی سوله‌های تخمیر و تعمیر یکسری از ماشین‌آلات کارخانه کمپوست بندرانزلی را مورد اشاره قرار داد و گفت: در تلاشیم عملیات ساخت تصفیه‌خانه شیرابه را نیز به کمک شورای شهر و شهرداری بندرانزلی انجام دهیم تا سهم زیادی از مشکلات پسماند شهرستان برطرف شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرانزلی جذب سرمایه‌گذار و کسب درآمدهای پایدار در این منطقه را مورد تأکید قرار داد و ابراز داشت: در حال حاضر صنعت بندر در شهرستان بندرانزلی جایگاه خاصی ندارد و کارها و فعالیت‌های در حال انجام آن بیشتر به یک پایانه معمولی شباهت دارد.

وی احیاء جایگاه تجارت در بندرانزلی و تبدیل آن به قطب صنعتی دریایی را ضروری دانست و در اهمیت این موضوع تصریح کرد: با تنوع‌بخشی به خدمات بندری،‌ کاهش قیمت تمام شده و افزایش ظرفیت سیلوها علاوه بر جذب بیشتر صاحبان کالا فعالیت‌های بندری در این شهرستان رونق می‌گیرد.

حیدری‌آزاد وجود راه‌آهن و اتصال مسیر ریلی رشت به بندرانزلی را در تقویت فعالیت‌های بندری مؤثر اعلام کرد و بیان داشت:‌ بندرانزلی در گذشته محل واردات آهن،‌ چوب و فولاد بود که با گذشت زمان و با تغییر سیاست‌ها در حال حاضر به محلی برای واردات انواع غلات تبدیل شده است.

وی تبدیل بندرانزلی از اقتصاد تک محصولی به یک بندر پیشرفته نسل سومی را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد:‌ بیشترین آمار بیکاری گیلان مربوط به این شهرستان است بنابراین با جذب سرمایه‌گذار باید زمینه ایجاد فرصت‌های شغلی و کسب درآمدهای پایدار را در بندرانزلی فراهم آورد.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *