000farmandar-anzali-davodi1

به گزارش انزلی کلاب؛ صبح امروز کنفرانس مطبوعاتی فرماندار شهرستان بندر انزلی آقای سعادتمند داوودی در رابطه با انتخابات شوراهای شهر و روستا در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

سعادتمند داوودی در این نشست خبری به خبرنگاران گفت: طبق آخرین آمارها جمعیت شهرستان بندر انزلی حدود صد و چهل هزار نفر است و از این تعداد ۱۰۹۷۵۹ نفر می توانند در انتخابات شرکت کنند که با این حساب ۷۹/۵ درصد ( هفتاد و نه و پنج درصد)  از مردم می توانند رای دهند.

وی افزود: ۲۹۹ نفر برای شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۲۱۳ نفر در روستاها و ۸۶ نفر برای شورای شهر  ثبت نام کرده اند.

ایشان در ادامه گفت: ۲۵۶ نفر از ثبت نام کنندگان مرد و ۴۳ نفر زن هستند که در روستاها: ۱۸۱ نفر مرد و ۳۲ نفر زن و در شهر: ۷۵ نفر مرد و ۱۱ نفر زن می باشند.

فرماندار انزلی در رابطه با تائید صلاحیت ثبت نام کنندگان گفت: ۱۰ روز فرصت داریم وضعیت افراد را بررسی کنیم و برای این کار به جز ما اداره اطلاعات، ثبت احوال، نیروی انتظامی ودستگاه قضایی نیز باید وضعیت افراد را بررسی کنند.

ایشان در ادامه افزود: اگر شخصی رد صلاحیت شود دلیلی بر پرونده دار بودن او نیست و رد صلاحیت می تواند دلایل زیادی داشه باشد که به عنوان مثال یکی از آنها می تواند عدم سکونت آن شخص در آن شهر یا روستا باشد.

فرماندار ادامه داد: رد صلاحیت ها طبق قانون خواهد بود و هیچ مسئله شخصی نمی تواند در این امر دخیل باشد، ضمن اینکه به جز ما هیئت نظارت شهرستان و استان نیز بر این روند نظارت خواهند داشت.

ایشان در پایان گفت: حدود ۲۵۰۰ نفر برای اجرای انتخابات با ما همکاری خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

همشهری

۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

بندر انزلی کمترین داوطلب را در بین شهرستانهای استان دارد و به عنوان مثال در شهرستان سیاهکل ۴۰۰ نفر بیشتر از انزلی نام نویسی کرده اند. مردم انزلی برای کمک به شهر و روستایشان باید بیش از اینها داوطلب باشند.

پاسخ

عطا

۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

حتی شفت هم از انزلی بیشتر کاندیدا داره ، ریشه اش تو تخریب هایی که از سوی برخی از افراد صورت می گیره، تو سایتهای خبری شهر های دیگر استان اسم کاندیدا گذاشتند ولی تو هیچ کدوم از سایت و وبلاگ های شهرمون خبری نیست.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۳ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۳۹:

متاسفانه حق با شماست، عطا عزیز منتظریم نتیجه تایید صلاحیت هم مشخص بشه سپس اقدام به انتشار لیست خواهیم کرد.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

با سلام خدمت دوستان کلاب
گزارش کارکرد مسجد قائمیه بندرانزلی به صورت عکس برایتان ارسال می گردد ، با توجه به این مساله که این مسجد از مساجد برتر استانی می باشد ، برای ترویج فرهنگ اسلامی در صورت امکان انعکاس دهید.
متن آن در وبلاگ شخصی موجود می باشد
با تشکر

پاسخ

guilak

گیلک

۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

خداوند متعال به بانیان کمک به نیازمندان سلامتی و عمر طولانی با عزت بدهد تا همچنان دستگیر ضعیفان باشند.

پاسخ