فرماندار شهرستان انزلی گفت: پرداختن به مباحث حاشیه ای وقت خدمتگزاری را از افراد می گیرد.
عبدالصمد صفرنژاد عصر چهارشنبه در آیین تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه و جشن بزرگداشت انقلاب با قدردانی از مدیران و کارکنان تلاشگر ادارات و سازمان های شهرستان خاطرنشان کرد : دغدغه رهبری و رئیس جمهوری کار است .
وی خاطرنشان کرد : ارادت و تعبد به این بزرگواران را باید با انجام صحیح وظایف در عمل نشان دهیم .
وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در هفتم اسفند متذکر شد: هر قدر میزان مشارکت مردم بیشتر باشد به همان میزان رئیس جمهوری در عرصه کشور ، استاندار در استان و فرماندار در شهرستان محکمتر وارد عرصه عمل می شود .
فرماندار انزلی با تاکید بر این که دوستان نظارت و شورای نگهبان هم از ما هستند و ما مکمل هم هستیم، افزود:اسامی نهایی را شورای نگهبان اعلام می کند .
وی خاطرنشان کرد : نهایت دقت را تا این لحظه کردیم تا مباحث حاشیه ای را به حداقل کاهش دهیم و بیش از سه هزار نفر را برای برگزاری انتخابات آماده کردیم .
صفرنژاد با بیان این که هر رای را حق الناس می دانیم، افزود: مردم انتظار به جا دارند که از حقشان خوب پاسداری کنیم و انتظار ما نیز مشارکت مردم در انتخابات است .
وی متذکر شد: با مدیریت صحیح ، زمینه برگزاری انتخاباتی بر مبنای دموکراسی را فراهم می کنیم که همه بدانند اسم کسی که از صندوق در آمده، نماینده واقعی مردم است .
فرماندار انزلی همچنین با تبریک سی وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب خاطرنشان کرد: در فرصت هایی نظیر مناسبت ها باید به بیان دستاوردهای انقلاب برای نسل جدید بپردازیم .
در پایان این مراسم سید کاظم مهدی پور سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انزلی ، محمد شهبازی ناظر گمرکات گیلان ، ابراهیم اسد پور رییس پزشکی قانونی ، فرحناز غفاری فر رییس اداره بهزیستی انزلی ، منوچهر عاشوری بخشدار مرکزی بعنوان مدیران نمونه شهرستان معرفی شدند و از کارمندان پرتلاش ادارات شهرستان نیز تجلیل بعمل آمد.
اجرای سرود و نمایش ، نواختن موسیقی توسط هنرمندان کودک بخش دیگری از برنامه بود .
همچنین از سوی کمیسیون بانوان فرمانداری انزلی، جشنواره غذا برگزار شد که به پنج نفر برتر جایزه ای اهداء شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *