cccc-farmandar

در چند روز گذشته و بعد از خبر به خدمت گرفتن سرمربی خارجی برای تیم ملوان بندرانزلی عده ای از پیشکسوتان این باشگاه به این انتخاب آقای صادق درودگر واکنش منفی نشان دادند و با اعتراض به مسئولین شهرستان از آنها تقاضای رسیدگی به این مسئله را داشتند.

در همین رابطه آقای سعادتمند داوودی فرماندار شهرستان بندرانزلی در مصاحبه اختصاصی با پایگاه اینترنتی انزلی کلاب گفت: در چند روز اخیر و بعد از به خدمت گرفتن سرمربی خارجی بحث هایی شنیده می شود و پیشکسوتان محترم ملوان می گویند چرا باید سرمربی خارجی روی نیمکت ملوان بنشیند؟ و یا در حالی که آقای هدایتی تیم را ترک کرده چرا آقای درودگر هنوز مدیر عامل است؟

فرماندار شهرستان بندرانزلی گفت: من به پیشکسوتان محترم پیشنهاد کرده ام که با هم جلسه ای برگزار کنیم، در هر صورت ۷۰% از سهام باشگاه ملوان به بخش خصوصی واگذار شده است و در دفتر خانه ثبت اسناد رسما” این ۷۰% تحویل داده شده است و تا زمانی که این اسناد موجود است آنها می توانند کار خودشان را انجام دهند، ما نمی توانیم تیم را تعطیل کنیم و بگوییم در لیگ شرکت نمی کنیم.

فرماندار انزلی افزود: من از طریق همین رسانه به پیشکسوتان عزیز اعلام می کنم که برای ۷۰% از سهام باشگاه ملوان یک سرمایه گذار مناسب پیدا کنند و یا خودشان مسئولیت این ۷۰% را به عهده بگیرند و هزینه ها را تامین کنند، ما مسئول شهرستان هستیم و نمی توانیم باشگاه داری کنیم و اکنون اگر در کنار تیم هستیم به این خاطر است که در این شرایط حساس بیشتر هوای تیم را داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: آقای هدایتی گفته اند در صورتی که سرمایه گذار جدید معرفی شود می آیند و سهام را در دفترخانه به نام او می کنند و ۲۰% از هزینه های سال بعد را نیز پرداخت می کنند، پس دوستان به جای اینکه با صحبتهایشان فشار را روی باشگاه زیاد کنند بهتر است یک سرمایه گذار پیدا کنند تا مالک جدید بتواند مدیرعامل و سرمربی مورد نظر خود را انتخاب کند.

فرماندار شهرستان بندر انزلی افزود: البته چند روز پیش یک سرمایه گذار را به ما معرفی کردند و با او مذاکره کردیم و قرار بود تا روز شنبه برای مذاکرات نهایی تشریف بیاورند که تا امروز خبری از ایشان نداریم، ما نمی توانیم به انتظار این دوستان تیم را معلق نگه داریم.

ایشان در جواب این سوال که آیا ممکن است هدایتی در فصل بعد مالک ملوان باشد گفت: چه ایشان باشند و چه نباشند فعلا ۷۰% از سهام باشگاه به نام ایشان است و از نظر حقوقی هر مسئله ای پیش بیاید مسئولیتش با آقای هدایتی است.

فرماندار در پایان برای سرمایه گذاران جدید چهار شرط گذاشت و گفت: کسی که می خواهد مالک باشگاه باشد باید صداقت داشته باشد، به بندرانزلی علاقمند باشد، تیم ملوان را دوست داشته باشد و پول لازم برای تامین هزینه های باشگاه را فراهم کند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۸ خرداد ۱۳۹۲

هر چند به خوبی حس پیشکسوتان ملوان رو درک میکنم، ما خیلی کم مربیان موفق خارجی توی کشور داشتیم چون زبون ادمی زاد سرشون نمیشه (شوخی) و فوتبال ما سطح فنی ش خیلی بالاست!!!
ضمن اینکه سخنان فرماندار کاملا بجاست و بهتره دوستان هم وارد گود بشن و اسپانسر و مالک معرفی کنن. البته من اگر جای آقای درودگر بودم و قصد اوردن مربی خارجی هم داشتم فعلا که تیم هنوز بلاتکلیفه یه مربی موقت بومی میذاشتم وقتی مالک مشخص میشد مربی خارجی میاوردم. وقتی صحبت از جوانگرایی و تیم امیده به عقیده من هم مربی خارجی کار سخت تری داره با یه عده جوون که دیگه حرفشم درست درمون نمیفهمن و یه چلنگر (مترجم) هم باید بهشون اضافه بشه. مطمئنا مربی خارجی گزینه خوبی نیست.
اگر تیم از نظر مهره قرار بود تامین باشه جای دفاع داشت که دیگه مثل سابق مربیان بومی مثلا نمیتونستن با ستاره های غیر بومی تیم سر و کله بزنن میشد پذیرفت اما وقتی صحبت از تیم امیده !!! به هر حال بازم میگم اگه این تغییرات با تغییراتعمیق ساختاری برای ملوان فراهم بشه میشه روش حساب کرد اما اگر در ظاهر با انجام چنین تغییری علنا همه مشکلات فصل پیش رو گردن مربیان بومی ملوان بخواهیم بندازیم مطمئنا دستاورد شگرفی هم بدست نخواهیم آورد.
ضمن اینکه عزیزان اگر در زمینه معرفی مالک نمیتونن اقدامی بکنن بهتره اجازه بدن با تمرکز و حمایت لازم ملوان برای فصل بعد تجهیز بشه …

پاسخ

۸ خرداد ۱۳۹۲

صحبتهای کاملا منطقی بود ، پیشکسوتان عزیز هم به جای حرکات شتاب زده بهتر از اولا با صبر خود ، ثانیا با تجربه خود به ملوان کمک کنند ، ملوان در حال حاضر هم در وضعیت بحرانی است چه برسد به زمانی که شور و هیجان های کاذب به آن اضافه کنند

پاسخ

guilak

گیلک

۸ خرداد ۱۳۹۲

فرمایش جناب فرماندار بسیار منطقی است .و باید از ایشان برای تشریک مساعی و کمک به حل مشکلات تیم تشکر و قدردانی شود. جسارتا ماها که دیگر نباید برای پیشکسوتان عزیز پیشنهاد و یا رهنمودی داشته باشیم.خودشان به اوضاع و شرائط تیم کاملا اشراف دارند واقفند.فقط این را عرض کنم که در دنیای فوتبال امروز فقط پول است که حرف اول و اخر را می زند.و دیگر هیچ.متاسفانه.

پاسخ

حسین

۸ خرداد ۱۳۹۲

صحبتهای آقای فرماندار کاملا منطقی هستش
بهتره از بین آقایان ، قدیربحری ، عزت اللهی و محمدوند ، ۲نفر به عنوان مربی در کنار سرمربی خارجی ( اسکوکیچ ) حضور داشته باشن
ملوان امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به آرامش داره و این تنشها کاملا برای تیم مخرب هستش .
از اونجایی که قراره چندتا از بازیکنهای امید به رده بزرگسال اضافه بشه و سرمربی خارجی از بازیکنها شناخت خوبی نداره ، آقای قدیربحری می تونه خیلی خوب باشه ، چون سرمربی امیدها بوده و شناخت خوبی از اونها و تیم بزرگسال و فوتبال ایران داره ، آقای نادر عزت اللهی چند دوره هست که مربی تیم ملی جوانان هست و کمک آقای دوستی مهر و یکی از محبوبترین بازیکنهای ملوان بوده ، آقای محمدوند ( غلام آتیش پاره ) ایشان هم یکی از بازیکنهای محبوب ملوانیها محسوب می شه و چندین دوره کلاسهای آموزشی رو طی کرده و الان هم از مشاورین و همکاران آقای درودگره . ملوان نیاز مبرم به یک خانه تکانی و جاری کردن خون تازه به رگهای خود دارد ، خونی که تا حد امکان از ناخالصیها به دور باشد ! ?:-)

آقای ایراندوست باید همچنان به عنوان رئیس آکادمی فوتبال به کارشون ادامه بدن ، تا بتونن از وجود پیشکسوتها استفاده کنن و هم اینکه قلب تپنده ملوان ، یعنی تیمهای پایه ای رو مدیریت کنن .
نیاز اصلی امروز ملوان ، حفظ آرامش ، دوری از تنش و حمایت همه جانبه .

پاسخ

مژگان

mojshekan

۸ خرداد ۱۳۹۲

خدایا آخر عاقبت ملوان رو به خیر کن…

پاسخ

میلاد پاسخ در تاريخ خرداد ۹ام, ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷:

آمین یا رب العالمین

ramin

۸ خرداد ۱۳۹۲

به امید موفقیت ملوان
اما مثل اینکه دست پا زدن تو خودمون جزو تقدیرمون شده یا جزو باورمون.

پاسخ