82132127-70832646[1]

فرماندار بندرانزلی با دعوت از حضور دشمن شکن مردم همیشه در صحنه و شهید پرور شهرستان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: روز قدس کابوس رژیم کودک کش صهیونیستی است.
عبدالصمد صفرنژاد اظهار کرد: روز جهانی قدس یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) و روز رسوایی صهیونیست‌ها و استکبار جهانی و بیداری ملتهای آزاده جهان است.
وی روز قدس را نمادی از نمایش وحدت، یکپارچگی و همدلی امت اسلامی و همه مردم آزاده جهان در اعلام همبستگی و حمایت از مردم رنج کشیده فلسطین دانست و افزود: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به نام روز قدس، با هدف حمایت همه جانبه مسلمانان جهان از قیام مردم مظلوم فلسطین است.
صفرنژاد تصریح کرد: در روز قدس همه آزادیخواهان جهان خشم و انزجارشان را از رژیم صهیونیستی فریاد می زنند.
وی خاطرنشان کرد: شهرت جهانی روز قدس و نفوذ معنوی این روز در دل آزاداندیشان دنیا، باعث شده تا علاوه بر مسلمانان، تمامی آزادیخواهان از همه ادیان ، خواستار رهایی ملت ستمدیده و مظلوم فلسطین از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی شوند.
فرماندار انزلی با اشاره به حمایت استکبار جهانی و سکوت سازمان‌های بین‌المللی و مدافعان دروغین حقوق بشر در قبال جنایات رژیم صهیونیستی بر علیه مردم ستمدیده ‌فلسطین گفت: به جهت شرایط موجود درمنطقه و لزوم حمایت از حقوق قانونی مردم فلسطین و مخالفت با اشغالگری، تجاوز و جنایات ضدبشری رژیم صهیونیستی ، راهپیمایی های روز قدس همواره باید با شکوه خاصی برگزار شود.
وی اظهار امیدواری کرد: مردم همیشه درصحنه و شهید پرورشهرستان انزلی همگام با خیل عظیم امت اسلامی و به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب و لبیک به ندای مقام معظم رهبری با حضور شکوهمند خود درراهپیمایی روز قدس برگ زرین دیگری درکارنامه سراسر درخشان این شهرستان به ثبت برسانند.
راهپیمایی روز قدس دربندرانزلی از مقر قدیم سپاه پاسداران واقع در خیابان پاسداران آغاز و تا محل مصلی و نماز جمعه ختم می شود./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *